609359-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów pochodzących z działalności Zakładu Usług Komunalnych w Mikołowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów pochodzących z działalności Zakładu Usług Komunalnych w Mikołowie
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów (odzysk lub unieszkodliwienie) odbiór, transport i zagospodarowanie następujących odpadów (17 01 81, 17 05 04, 20 03 03) pochodzących z działalności Zakład usług Komunalnych w Mikołowie; zamówienie obejmuje: -transport odpadów pojazdami Wykonawcy, -wyposażenie Zamawiającego w odpowiednie pojemniki, kontenery, -oznakowanie pojemników, kontenerów, -realizacja zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, -odbiór odpadów sukcesywnie w miarę zgromadzenia się na bazie ZUK po zgłoszeniu Zamawiającego, -ważenie jednostek transportujących na legalizowanej wadze, -zagospodarowanie odpadów (przekazanie odpadów do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania odpadów lub do podmiotu zbierającego odpady). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: -opis przedmiotu zamówienia– załącznik nr 1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów (odzysk lub unieszkodliwienie) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów (17 01 81, 17 05 04, 20 03 03) pochodzących z działalności Zakład usług Komunalnych w Mikołowie; zamówienie obejmuje: -transport odpadów pojazdami Wykonawcy, -wyposażenie Zamawiającego w odpowiednie pojemniki, kontenery, -oznakowanie pojemników, kontenerów, -realizacja zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, -odbiór odpadów sukcesywnie w miarę zgromadzenia się na bazie ZUK po zgłoszeniu Zamawiającego, -ważenie jednostek transportujących na legalizowanej wadze, -zagospodarowanie odpadów (przekazanie odpadów do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania odpadów lub do podmiotu zbierającego odpady). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: -opis przedmiotu zamówienia– załącznik nr 1
Menge225 Tonnen
Optionen
Beschreibung der OptionenZakres powtórzonych usług nie przekroczy 50% wartości zamówienia podstawowego opisanego w załączniku nr 1 do SWZ