2. Verfahren
Verfahren
Titel: (VPP-967) Telemetrijos valdiklių atnaujinimo darbai_2 POD
Beschreibung: Pirkimas skaidomas į 2 (dvi) pirkimo objekto dalis (toliau – POD): 1POD - Telemetrijos valdiklių keitimo darbai dujų perdavimo sistemos objektuose, įskaitant projektavimo paslaugas; 2POD - Dujų perdavimo sistemos objektų SCADA informacinėje sistemoje atnaujinimo paslaugos.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 POD - "Telemetrijos valdiklių keitimo darbai dujų perdavimo sistemos objektuose, įskaitant projektavimo paslaugas"
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 POD - "Dujų perdavimo sistemos objektų SCADA informacinėje sistemoje atnaujinimo paslaugos"
Interne Kennung: 2