609370-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Modernizacja infrastruktury sprzętowej oddziałów zabiegowych WSS w Czerwonej Górze w celu podniesienia gotowości obronnej oraz ochrony ludności.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja infrastruktury sprzętowej oddziałów zabiegowych WSS w Czerwonej Górze w celu podniesienia gotowości obronnej oraz ochrony ludności.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń: Zadanie nr 1 Łóżka elektryczne z szafkami przyłóżkowymi 21 zestawów Zadanie nr 2 Łóżka elektryczne z szafkami przyłóżkowymi 7 zestawów Zadanie nr 3 System do drenażu klatki piersiowej 6 zestawów Opis poszczególnych części przedmiotu zamówienia zawiera Formularz ofertowy (Załącznik nr 1 SWZ). Zakup urządzeń zostanie dofinansowany z dotacji celowej udzielonej z budżetu państwa w ramach programu ochrony ludności i obrony cywilnej na rok 2026 pn.: „Modernizacja infrastruktury sprzętowej oddziałów zabiegowych WSS w Czerwonej Górze w celu podniesienia gotowości obronnej oraz ochrony ludności.” Zgodnie z treścią art. 257 Pzp Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne KennungZP-1700-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 1 - Łóżka elektryczne z szafkami przyłóżkowymi 21 zestawów
BeschreibungŁóżka elektryczne z szafkami przyłóżkowymi 21 zestawów
Interne KennungZP-1700-2026-zad.1
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 2 - Łóżka elektryczne z szafkami przyłóżkowymi 7 zestawów
BeschreibungŁóżka elektryczne z szafkami przyłóżkowymi 7 zestawów
Interne KennungZP-1700-2026-zad.2
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 3 - System do drenażu klatki piersiowej 6 zestawów
BeschreibungSystem do drenażu klatki piersiowej 6 zestawów
Interne KennungZP-1700-2026-zad.3