609372-2025 - Ergebnis
Polen – Maschinen und Geräte für den Bergbau – „Dostawa części i narzędzi do wiertnic - część 5 - świdry trójgryzowe i gryzy”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa części i narzędzi do wiertnic - część 5 - świdry trójgryzowe i gryzy”
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia. 1.1 W ramach realizacji niniejszego zamówienia Wykonawca zobowiązuje się sprzedać i dostarczyć Zamawiającemu za wynagrodzeniem (dostawa) części i narzędzia do wiertnic - świdry trójgryzowe i gryzy. 1.2. Szczegółowy rodzaj, parametry oraz ilości poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do specyfikacji, który dostępny jest pod adresem: https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl 2. Warunki dostawy. 2.1 O przygotowaniu zleconego dostarczenia części i narzędzi do wiertnic - świdrów trójgryzowych i gryzów Wykonawca będzie zobowiązany powiadomić Zamawiającego telefonicznie lub pocztą elektroniczną, nie później niż na 1 dzień przed wymaganym terminem dostarczenia. 2.2 Miejsce dostawy – magazyn Kopalni Soli „Wieliczka” S.A., 32 – 020 Wieliczka, Park Kingi 1. 2.3 Godziny dostawy do Kopalni Soli „Wieliczka” ustala się w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 13.00. 2.4 Wykonawca zobowiązany jest do dostarczania części i narzędzi do wiertnic - świdrów trójgryzowych i gryzów na swój koszt i we własnym zakresie. 2.5 Z dostawą części i narzędzia do wiertnic - świdrów trójgryzowych i gryzów Wykonawca powinien dostarczyć: a) dowód wydania wyrobu na zewnątrz WZ lub fakturę, b) świadectwo jakości wystawione przez Wykonawcę, c) deklarację zgodności WE. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte zostały w załączniku nr 1do specyfikacji pn. „Szczegółowy rodzaj, parametry oraz ilości poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia /umowy”, natomiast zasady jego realizacji we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 do specyfikacji, które dostępne są pod adresem: https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl
Interne KennungKSW/2025/EZM/109
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW związku z publikacją przedmiotowego postępowania w Dzienniku Urzędowym UE w ramach Wstępnego ogłoszenia informacyjnego (Numer publikacji ogłoszenia: 167458-2025 Numer wydania Dz.U. S 52/2025 Data publikacji: 14/03/2025) Zamawiający jest uprawniony do zastosowania art. 138 ust 2 pkt 1 ustawy.
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. tzw. procedurę odwróconą. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 4. Oferta Wykonawcy musi być sporządzona wg Formularza oferty, który generuje się na Platformie Zamawiającego na stronie https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl. Formularz oferty nie podlega uzupełnieniu. 5. Wraz z formularzem oferty Wykonawca składa następujące załączniki do oferty: 1) załącznik nr 1 do elektronicznego formularza oferty (załącznik nr 1 do specyfikacji), pn. „Szczegółowy rodzaj, parametry oraz ilości poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia/umowy”, który stanowi integralną część oferty i Wykonawca winien go załączyć obligatoryjnie. Załącznik powinien być podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Wykonawca jest zobowiązany wskazać w załączniku nr 1 do elektronicznego formularza oferty, dane dotyczące oferowanego produktu czyli nazwę producenta oferowanego asortymentu oraz nazwę produktu/kod produktu, 2) załącznik nr 2 do elektronicznego formularza oferty (załącznik nr 2 do specyfikacji), powinien być podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym, 3) oryginał pełnomocnictwa podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub jego cyfrowe odwzorowanie opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez Mocodawcę lub notariusza, poświadczające zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej (jeżeli ofertę składa pełnomocnik); 5. W przypadku złożenia oferty na innym formularzu niż załącznik znajdujący się na stronie https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl powinien on zawierać wszystkie wymagane informacje określone w tym załączniku. Formularz ofertowy oraz załącznik nr 1 do elektronicznego formularza oferty (załącznik nr 1 do specyfikacji) nie podlegają uzupełnieniu na zasadach regulowanych przepisami art. 128 ust. 1 ustawy. W przypadku niezłożenia załącznika do elektronicznego formularza oferty (załącznik nr 1 do specyfikacji) Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5 ustawy. 6. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 7. Wykonawca składa ofertę zgodnie z wymaganiami określonymi w specyfikacji. Treść oferty musi odpowiadać treści dokumentów zamówienia w szczególności specyfikacji. 8. Oferta winna być sporządzona w języku polskim i złożona pod rygorem nieważności w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne 9. Wszystkie dokumenty dotyczące przedmiotowego postępowania udostępnione są do pobrania na platformie Zamawiającego pod adresem https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia. 1.1 W ramach realizacji niniejszego zamówienia Wykonawca zobowiązuje się sprzedać i dostarczyć Zamawiającemu za wynagrodzeniem (dostawa) części i narzędzia do wiertnic - świdry trójgryzowe i gryzy. 1.2. Szczegółowy rodzaj, parametry oraz ilości poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do specyfikacji, który dostępny jest pod adresem: https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl 2. Warunki dostawy. 2.1 O przygotowaniu zleconego dostarczenia części i narzędzi do wiertnic - świdrów trójgryzowych i gryzów Wykonawca będzie zobowiązany powiadomić Zamawiającego telefonicznie lub pocztą elektroniczną, nie później niż na 1 dzień przed wymaganym terminem dostarczenia. 2.2 Miejsce dostawy – magazyn Kopalni Soli „Wieliczka” S.A., 32 – 020 Wieliczka, Park Kingi 1. 2.3 Godziny dostawy do Kopalni Soli „Wieliczka” ustala się w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 13.00. 2.4 Wykonawca zobowiązany jest do dostarczania części i narzędzi do wiertnic - świdrów trójgryzowych i gryzów na swój koszt i we własnym zakresie. 2.5 Z dostawą części i narzędzia do wiertnic - świdrów trójgryzowych i gryzów Wykonawca powinien dostarczyć: a) dowód wydania wyrobu na zewnątrz WZ lub fakturę, b) świadectwo jakości wystawione przez Wykonawcę, c) deklarację zgodności WE. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte zostały w załączniku nr 1 do specyfikacji pn. „Szczegółowy rodzaj, parametry oraz ilości poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia /umowy”, natomiast zasady jego realizacji we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 do specyfikacji, które dostępne są pod adresem: https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl