609376-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung – „Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami” - Krosno miastem talentów. Wyposażenie pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w sprzęt elektryczny, elektroniczny oraz z zakresu automatyki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami” - Krosno miastem talentów. Wyposażenie pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w sprzęt elektryczny, elektroniczny oraz z zakresu automatyki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dydaktycznego – sprzętu do prowadzenia zajęć w zakresie elektryki, elektroniki i automatyki, do pracowni zawodowych znajdujących się w Zespole Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie, ul. Rzeszowska 10, w ramach realizacji projektu pn. „Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami”. Sprzęt będzie przeznaczony do następujących pracowni zawodowych: 1) pracownia do nauki systemów elektronicznych - B19, C200, C201, 2) pracownia do nauki instalacji elektryczno – elektronicznych - B20, C202, 3) pracownia do nauki automatyki - B21, 4) pracownia do nauki programowania i sztucznej inteligencji - A33, 5) serwerownia - B29. Zakres niniejszego zamówienia został podzielony na dwie części: Część I – Dostawa sprzętu elektrycznego i elektronicznego, Część II – Dostawa sprzętu z zakresu automatyki. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia. Szczegółowy zakres oraz wymagania dotyczące realizacji zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia - Specyfikacji dostaw stanowiącej załącznik do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa sprzętu elektrycznego i elektronicznego
BeschreibungDostawa sprzętu elektrycznego i elektronicznego. 31000000-6 Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie 31600000-2 Sprzęt i aparatura elektryczna 31211000-8 Tablice i skrzynki bezpiecznikowe 31220000-4 Elementy składowe obwodów elektrycznych 31210000-1 Elektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznych 31110000-0 Silniki elektryczne 31200000-8 Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej 31430000-9 Akumulatory elektryczne 31500000-1 Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne 31510000-4 Żarówki elektryczne 31520000-7 Lampy i oprawy oświetleniowe 31600000-2 Sprzęt i aparatura elektryczna 31700000-3 Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne 31710000-6 Sprzęt elektroniczny 31712300-3 Obwody drukowane 35121700-5 Systemy alarmowe 31710000-6 Sprzęt elektroniczny
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelDostawa sprzętu z zakresu automatyki
BeschreibungDostawa sprzętu z zakresu automatyki. 39162100-6 Pomoce dydaktyczne 42961000-0 System sterowania i kontroli 48100000-9 Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania 31682210-5 Aparatura i sprzęt sterujący 31600000-2 Sprzęt i aparatura elektryczna 30237475-9 Czujniki elektryczne 31700000-3 Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne 31710000-6 Sprzęt elektroniczny
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel