609378-2025 - Wettbewerb
Polen – OP-Instrumente – Dostawa narzędzi operacyjnych i akcesoriów kompatybilnych z systemem robotycznym da Vinci model Xi wytwórcy Intuitive Surgical
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa narzędzi operacyjnych i akcesoriów kompatybilnych z systemem robotycznym da Vinci model Xi wytwórcy Intuitive Surgical
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi operacyjnych i akcesoriów kompatybilnych z systemem robotycznym da Vinci model Xi wytwórcy Intuitive Surgical na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku, szczegółowo wyspecyfikowanych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu Szczegółowym Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty - Załącznik nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia); b) Projekt umowy - Załącznik nr 8 do SWZ (warunki realizacji zamówienia).
Interne KennungDA.ZP.242.62.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi operacyjnych i akcesoriów kompatybilnych z systemem robotycznym da Vinci model Xi wytwórcy Intuitive Surgical, szczegółowo wyspecyfikowanych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu Szczegółowym Oferty.