2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury. Przedmiot zamówienia podzielony został na cztery następujące części: Część I: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury. Część II: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury. Część III: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych – autobusów elektrycznych Gminy Miejskiej Biała Podlaska.
Interne Kennung: ZP-IB.271.162.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury
Beschreibung: Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.
Interne Kennung: ZP-IB.271.162.2026-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Miejskiej Biała Podlaska oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury
Beschreibung: Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, 2) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdów na terenie państw należących do Systemu Zielonej Karty, a niebędących członkami Unii Europejskiej (tzw. ubezpieczenie Zielona Karta – ubezpieczenie bezskładkowe), 3) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty auto casco, 4) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, 5) rozszerzone, odpłatne ubezpieczenie assistance, 6) ubezpieczenie mini assistance (ubezpieczenie bezskładkowe, jeśli wykonawca takie posiada).
Interne Kennung: ZP-IB.271.162.2026 - 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych – autobusów elektrycznych Gminy Miejskiej Biała Podlaska
Beschreibung: Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, 2) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty auto casco, 3) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów.
Interne Kennung: ZP-IB.271.162.2026 - 3