609412-2026 - Auftragsänderung
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie Studium Techniczno-ekonomiczno-środowiskowego wraz z uzyskaniem DŚU dla zadania „Obwodnica Aglomeracji Warszawskiej, odcinek od DK92 (bez węzła) do S7 (z węzłem)
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie Studium Techniczno-ekonomiczno-środowiskowego wraz z uzyskaniem DŚU dla zadania „Obwodnica Aglomeracji Warszawskiej, odcinek od DK92 (bez węzła) do S7 (z węzłem)
BeschreibungWykonanie Studium Techniczno-ekonomiczno-środowiskowego wraz z uzyskaniem Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach dla zadania „Obwodnica Aglomeracji Warszawskiej, odcinek od DK92 (bez węzła) do S7 (z węzłem)
Interne KennungGDDKiA.O.WA.D-3.2413.66.2021
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0000
Interne KennungGDDKiA.O.WA.D3.2413.66.2021