2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa centralnego systemu kopii zapasowych wraz ze szkoleniem administratorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa centralnego systemu kopii zapasowych wraz ze szkoleniem administratorów szczegółowo opisanych w załączniku nr 2, 2A, 2B i 2C do SWZ.
Interne Kennung: 81/EZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa centralnego systemu kopii zapasowych wraz ze szkoleniem administratorów szczegółowo opisanych w załączniku nr 2, 2A, 2B i 2C do niniejszego SWZ.