2. Verfahren
Verfahren
Titel: TED Grøn DIS vedr. Løg til Ydre Østerbro vest, 2026-2027
Beschreibung: Københavns Kommune udbyder i offentligt udbud et dynamisk indkøbssystem til indkøb af Træer og buske.Der udbydes ialt fem forskellige dynamiske indkøbssystemer, der skal benyttes ved indkøb af (udendørs) træer og planter til Københavns Kommune.De fem systemer er :1. Træer og buske og udstyr der skal benyttes i den forbindelse2. Stedsegrønt beplantning og udstyr der skal benyttes i den forbindelse3. Stauder og udstyr der skal benyttes i den forbindelse4. Løg og udstyr der skal benyttes i den forbindelse5. Frø og udstyr der skal benyttes i den forbindelse
Interne Kennung: 2026-0149096
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: DynamiskIndkøbssystem - tilbudsfase
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03452000 Bäume
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03111000 Saatgut, 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser, 03451000 Pflanzen, 03451200 Blumenzwiebeln, 03451300 Sträucher
5. Los
Los: LOT-0000