609464-2026 - Ergebnis
Niederlande – Durchflussüberwachung – Debietmeten inlaten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDebietmeten inlaten
BeschreibungHet aanbrengen van debietmeetsystemen bij inlaten, leveren van debietmetingen als data as as service en het onderhouden van de debietmeetsystemen. Basisopdracht: 19 debietmeetsystemen plaatsen, onderhouden en data as a service leveren. Uitbreiding is optioneel met maximaal 81 debietmeetsystemen
Interne Kennung969913
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631440 Durchflussüberwachung
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungHet aanbrengen van debietmeetsystemen bij inlaten, leveren van debietmetingen als data as a service en het onderhouden van de debietmeetsystemen. Basisopdracht: 19 debietmeetsystemen plaatsen en debietmetingen als data as a service leveren. Uitbreiding optioneel met maximaal 81 debietmeetsystemen
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe volgende opties kunnen door het waterschap worden afgenomen: • Het plaatsen van een debietmeetsysteem bij inlaten (inclusief preventief onderhoud en op termijn het verwijderen); • Het meten en leveren van debietmetingen via data as a service (inclusief datatransport) voor een nieuw meetsysteem; • Het uitvoeren van een extra controlemeting inclusief rapportage; • Het uitvoeren van aanvullende werkzaamheden.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Debietmeten inlaten
Identificador interno: 969913
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71631440 Servicios de control de flujos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: