609466-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa zestawów laparoskopowych do zabiegów bariatrycznych dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawów laparoskopowych do zabiegów bariatrycznych dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dostawa zestawów laparoskopowych do zabiegów bariatrycznych dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. Przedmiot dostawy musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych. Dla wyrobów nie sklasyfikowanych jako wyrób medyczny i zgodnie z dyrektywami europejskimi i ustawą o wyrobach medycznych nie jest objęty deklaracjami zgodności i nie podlega żadnemu wpisowi do rejestru Zamawiający wymaga złożenia stosownego oświadczenia
Interne KennungDZp.341.81.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dostawa zestawów laparoskopowych do zabiegów bariatrycznych dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu.