609476-2026 - Ergebnis
Belgien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Kopie van Studieopdracht Verkeerscirculatie en parkeren Overpelt - centrum
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKopie van Studieopdracht Verkeerscirculatie en parkeren Overpelt - centrum
BeschreibungDe gemeente Pelt wenst een geïntegreerde studie uit te voeren naar de verkeerscirculatie en het parkeerbeleid in Overpelt Centrum. Deze studie is noodzakelijk in het licht van een aantal belangrijke ruimtelijke en infrastructurele evoluties die een significante impact zullen hebben op de bereikbaarheid, leefbaarheid en verkeersstromen binnen het studiegebied. Daarnaast wenst de gemeente het tracé van de fietssnelweg F71 op de Ringlaan (noordzijde tussen Houtmolenstraat en Bemvaartstraat) te onderzoeken en een ontwerp te laten opmaken. De studie heeft als doel: • het ontwikkelen van een toekomstgericht circulatieplan; • het optimaliseren van het parkeerbeleid; • het verhogen van de leefkwaliteit en verkeersveiligheid; • het verminderen van doorgaand en sluipverkeer; • het garanderen van een goede bereikbaarheid voor bewoners, handelaars en bezoekers. • Het ontwerpen van de fietssnelweg F71 op de Ringlaan
Interne KennungOVHO26033 - 2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
LosLOT-0001
TitelOVHO26033 - 2 - 1
Interne Kennung1
See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: OVHO26033 - 2
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71200000 Servicios de arquitectura y servicios conexos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: OVHO26033 - 2 - 1
Identificador interno: 1