609490-2026 - Wettbewerb
Lettland – Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör – Valsts policijas formas tērpu, darba apģērbu un to sastāvdaļu iegāde
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Valsts policijas formas tērpu, darba apģērbu un to sastāvdaļu iegāde
Beschreibung: Valsts policijas formas tērpu, darba apģērbu un to sastāvdaļu iegāde
Interne Kennung: IeM VP 2026/17
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18400000 Spezialkleidung und Zubehör, 18800000 Schuhwerk, 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Polo krekli
Los: LOT-0002
Titel: Bikses, virsjaka, svārki, cepure ar nagu
Los: LOT-0003
Titel: Lietus bikses, lietus jaka, ziemas jaka, ausaine
Los: LOT-0004
Titel: Modulārā uzkabes veste, gaismu atstarojoša veste
Los: LOT-0005
Titel: Adīta cepure, ziemas cepure
Los: LOT-0006
Titel: Laiviņcepure
Los: LOT-0007
Titel: Dienesta pakāpes atšķirības zīmes, personu identifikācijas zīmes, emblēmas
Los: LOT-0008
Titel: Termoveļa
Los: LOT-0009
Titel: Taktiskā uzkabes josta, bikšu josta
Los: LOT-0010
Titel: Kurpes
Los: LOT-0011
Titel: Starpsezonas zābaki
Los: LOT-0012
Titel: Ziemas zābaki