609498-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Bauarbeiten – Burkolat-helyreállítási munkák elvégzése 3 részben
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Burkolat-helyreállítási munkák elvégzése 3 részben
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés a Fővárosi Vízművek Zrt. szolgáltatási területén pontszerű karbantartási, sürgős és ütemezhető hibaelhárítási, kisebb beruházási, új bekötés, új tűzcsaptelepítés, valamint nyomvonalas beruházási, rekonstrukciós és felújítási feladatokhoz kapcsolódó alépítményi utómunkák és burkolat helyreállítási munkák elvégzésére 3 részben 1. rész: Belvárosi Hálózatüzemeltetési Kirendeltség illetékességi területe o Budapest V., VI., VII., VIII., IX., X., XIII. kerületek, 2. rész: Dél-budai Hálózatüzemeltetési Kirendeltség illetékességi területe o Budapest XI., XXI., XXII. kerületek, o Biatorbágy, o Budaörs, o Halásztelek, o Százhalombatta, o Szigetszentmiklós, o Tököl, o Csepel-sziget termelő-, és védterületek 3. rész: Dél-pesti Hálózatüzemeltetési Kirendeltség illetékességi területe o Budapest XVII., XVIII., XIX., XX., XXIII. kerületek,
Interne Kennung: EKR001669732024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Belvárosi HÜK illetékességi területe
Beschreibung: A Fővárosi Vízművek Zrt az alábbi tevékenységi körökhöz kapcsolódóan kíván bevonni külső vállalkozót alépítményi utómunkák, alapbetonozási és burkolat helyreállítási munkák elvégzésére: • sürgős, vízfolyásos, és nem vízfolyásos ivóvíz csőhálózati hibajavítások, • ütemezhető, vízfolyásos ivóvíz csőhálózati hibajavítások, • ütemezhető, nem vízfolyásos ivóvíz csőhálózati hibajavítások, • ivóvíz csőhálózati karbantartások, • új bekötés létesítések és kapcsolódó munkák, • új szerelvény telepítések, • pontszerű ivóvíz csőhálózati beruházások (teljes bekötés cserék, szerelvénycserék, stb.), • távhővezetéki rendszeren felmerülő sürgős hibajavítások, • távhővezetéki rendszeren felmerülő ütemezhető hibajavítások. Tervezetten évente 394 db mely 2132. m2 mennyiségű burkolat-helyreállítást munkák További részletezést tartalmaz a műszaki leírás a KD részeként. Ajánlatkérő a műszaki leírásban foglalt feladatokat kívánja megrendelni, 24 hónap határozott időre nettó 369.600.000.- HUF keretösszeg erejéig, melynek 75 %-ig vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőket, hogy a keretszerződés megszűnik, ha a keretszerződésben rögzített időtartam eltelt, és az utolsó egyedi megrendelés teljesítése és ellenszolgáltatása teljesült, vagy ha az egyedi megrendelések összértéke eléri a teljes nettó keretösszeget és az utolsó egyedi megrendelés teljesítése és ellenszolgáltatása teljesült Felhívásban valamint a KD-ban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történtek. Amennyiben a felhívás valamint KD meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, tevékenységre való hivatkozást tartalmaz, a 321/2015.(X.30.)K.r.46.§(3)bek. alapján AK azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. Az egyenértékűséget AT-nek igazolni kell. AK a 322/2015 (X.30.) Kr. 26 §-a szerint előírja, hogy a nyertes ajánlattevőként szerződő fél legkésőbb a szerződéskötés időpontjára köteles a jelen beszerzés tárgyára érvényes, káreseményenként legalább 2. Millió HUF és évenként legalább 10 Millió HUF fedezeti összegű építési tevékenységre létrejött általános, szolgáltatói felelősségbiztosítási szerződést (FB) kötni beleértve a szolgáltatás tárgyában okozott károkat, vagy meglévő FB-át a fentiek szerint kiterjeszteni. Amennyiben ajánlattevő rendelkezik C.A.R. biztosítási szerződéssel, úgy az kiválthatja az előbb részletezett felelősségbiztosítást. A C.A.R. szerződés II. fejezet kártérítési limitje nem lehet kevesebb, mint káreseményenként 2 Millió HUF és időszakonként 10 Millió HUF. A biztosításnak ki kell terjednie: - a szerződésen kívül okozott károkra, - harmadik személyek személyi sérüléseire és tárgyrongálási káraira, - a szolgáltatás tárgyában okozott károkra, - kereszt-felelősségbiztosításra az alvállalkozókra is kiterjesztve, - üzemi baleset felelősségbiztosításra, - vizes környezetben, és földalatti munkavégzésre, - a nyomvonalas létesítményekkel összefüggésben bekövetkezett károkra is. Nyertes AT-nek az FB kapcsán, a kötvényen kívül szükséges 1 fedezetigazolást bemutatnia (átadnia) AK részére, amelyből a fentiek egyértelműen kiolvashatók és amelyen szerepel a kockázatviselés kezdete, valamint a díjjal rendezett időszak vége. Nyertes AT-ként szerződő fél a szerződés időtartama alatt köteles a benyújtott fedezetigazoláson szereplő díjrendezettség vége előtt újabb fedezetigazolást bemutatni, amely legalább a következő gyakoriság szerinti időszak végéig biztosítja a díjrendezettséget. Amennyiben AT nem tesz ezen kötelezettségének eleget, úgy azt AK a szerződés megkötésétől való visszalépésnek tekinti. A FB megkötéséről, vagy meglévő FB tárgyi kivitelezési munkára történő kiterjesztéséről az AT-knek ajánlatukban (szándék) nyilatkozatot kell csatolni. A nyilatkozatnak minden esetben tartalmaznia kell az előírt értékhatárokat. Közös AT esetén a FB-sal a közös AT-knek külön-külön kell rendelkezniük. A FB-k megkötéséről, vagy a meglévő FB-k tárgyi kivitelezési munkára történő kiterjesztéséről az AT-nek ajánlatukban (szándék)nyilatkozatot kell csatolni. A nyilatkozatnak minden esetben tartalmaznia kell az előírt értékhatárokat. Közös ajánlattétel esetén az előírt tartalmú építés-, és szerelésbiztosítással, illetve általános-, és szolgáltatói felelősségbiztosítással elegendő, ha a közös AT-k egyike rendelkezik, ebben az esetben azonban a biztosítás hatálya ki kell, hogy terjedjen a többi konzorciumi tagra is („együttbiztosítotti” záradék) , azaz a közös ajánlattevők minden tagjának együttbiztosítottként kell szerepelnie a biztosítás(ok)ban. A munkáltatói felelősségbiztosítással közös ajánlattétel esetén valamennyi közös AT-nek (a konzorcium minden tagjának) külön-külön (önállóan) kell rendelkeznie.
Interne Kennung: EKR001669732024/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233228 Oberflächenbeschichtungsarbeiten