See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL. Zamówienie zostało podzielone na 10 części: Część nr 1 – Gamma kamera Część nr 2 – Aparaty do rzutu serca Część nr 3 – Ultrasonografy Część nr 4 – Sterylizatory gazowe, Abator, Attest Auto-reader Część nr 5 – Defibrylatory - kardiowertery Część nr 6 – Kardiomonitory, defibrylatory Część nr 7 – Kardiomonitory, centrale monitorujące Część nr 8 – Podgrzewacze krwi i płynów infuzyjnych, uniwersalny podgrzewacz medyczny Część nr 9 – Komory laminarne Część nr 10 – System pomiaru on-line PADOS, ISOMED 2151
Vorherige Bekanntmachung: 340658-2026
Interne Kennung: COZL/DZP/AS/3411/PN-54/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Gamma kamera
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”. Część nr 1 – Gamma kamera
Interne Kennung: Część nr 1 – Gamma kamera
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Aparaty do rzutu serca
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”. Część nr 2 – Aparaty do rzutu serca
Interne Kennung: Część nr 2 – Aparaty do rzutu serca
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Ultrasonografy
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”. Część nr 3 – Ultrasonografy
Interne Kennung: Część nr 3 – Ultrasonografy
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Sterylizatory gazowe, Abator, Attest Auto-reader
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”. Część nr 4 – Sterylizatory gazowe, Abator, Attest Auto-reader
Interne Kennung: Część nr 4 – Sterylizatory gazowe, Abator, Attest Auto-reader
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – Defibrylatory - kardiowertery
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”. Część nr 5 – Defibrylatory - kardiowertery
Interne Kennung: Część nr 5 – Defibrylatory - kardiowertery
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – Kardiomonitory, defibrylatory
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”. Część nr 6 – Kardiomonitory, defibrylatory
Interne Kennung: Część nr 6 – Kardiomonitory, defibrylatory
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – Kardiomonitory, centrale monitorujące
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”. Część nr 7 – Kardiomonitory, centrale monitorujące
Interne Kennung: Część nr 7 – Kardiomonitory, centrale monitorujące
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – Podgrzewacze krwi i płynów infuzyjnych, uniwersalny podgrzewacz medyczny
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”. Część nr 8 – Podgrzewacze krwi i płynów infuzyjnych, uniwersalny podgrzewacz medyczny
Interne Kennung: Część nr 8 – Podgrzewacze krwi i płynów infuzyjnych, uniwersalny podgrzewacz medyczny
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 – Komory laminarne
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”. Część nr 9 – Komory laminarne
Interne Kennung: Część nr 9 – Komory laminarne
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 – System pomiaru on-line PADOS, ISOMED 2151
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”. Część nr 10 – System pomiaru on-line PADOS, ISOMED 2151
Interne Kennung: Część nr 10 – System pomiaru on-line PADOS, ISOMED 2151