See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Managed services voor de ICT-omgevingen van de Gegevensbeschermingsautoriteit en het Controleorgaan op de politionele informatie
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft het aanbieden van ICT-diensten voor de Gegevensbeschermingsautoriteit (hierna “GBA”) en het Controleorgaan op de politionele informatie (hierna “COC”). Meer specifiek gaat het over het aanbieden van in hoofdzaak diensten in het domein van de zogenaamde “managed ICT-omgeving”. De GBA en het COC hechten als autoriteit belang aan het procesmatig en geïntegreerd aanbieden van deze diensten. Zowel de GBA als het COC beoogt het NIS2-niveau “Basic” en vereist de mogelijkheid om later NIS2-controls uit de hogere niveaus te implementeren. De opdracht bestaat uit drie blokken dienstverlening: • Blok 1 – Opzet omgeving • Blok 2 – RECURRENTE ICT-diensten inzake BEHEER van de omgeving • Blok 3 – Vervolgprojecten met het oog op het evolutief beheer van de omgeving.
Interne Kennung: ADMIN-PUR-2025-064
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ADMIN-PUR-2025-064 - 1
Interne Kennung: 1