609518-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa materiałów opatrunkowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa materiałów opatrunkowych - w 23 zadaniach
Interne Kennung: 18/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - opatrunki specjalistyczne I
Beschreibung: Część nr 1 - opatrunki specjalistyczne I
Interne Kennung: Część nr 1 - opatrunki specjalistyczne I
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - opatrunki specjalistyczne II
Beschreibung: Część nr 2 - opatrunki specjalistyczne II
Interne Kennung: Część nr 2 - opatrunki specjalistyczne II
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - opatrunki specjalistyczne III
Beschreibung: Część nr 3 - opatrunki specjalistyczne III
Interne Kennung: Część nr 3 - opatrunki specjalistyczne III
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - opatrunek z jodopowidonem
Beschreibung: Część nr 4 - opatrunek z jodopowidonem
Interne Kennung: Część nr 4 - opatrunek z jodopowidonem
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - plastry na venflony i przylepce
Beschreibung: Część nr 5 - plastry na venflony i przylepce
Interne Kennung: Część nr 5 - plastry na venflony i przylepce
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - plastry i taśmy standardowe
Beschreibung: Część nr 6 - plastry i taśmy standardowe
Interne Kennung: Część nr 6 - plastry i taśmy standardowe
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - opatrunki w technologii TLC lipidowo-koloidowej
Beschreibung: Część nr 7 - opatrunki w technologii TLC lipidowo-koloidowej
Interne Kennung: Część nr 7 - opatrunki w technologii TLC lipidowo-koloidowej
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - zestawy opatrunków do terapii podciśnieniowej
Beschreibung: Część nr 8 - zestawy opatrunków do terapii podciśnieniowej
Interne Kennung: Część nr 8 - zestawy opatrunków do terapii podciśnieniowej
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - opatrunki specjalistyczne piankowe
Beschreibung: Część nr 9 - opatrunki specjalistyczne piankowe
Interne Kennung: Część nr 9 - opatrunki specjalistyczne piankowe
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - hydrożele i preparaty na rany
Beschreibung: Część nr 10 - hydrożele i preparaty na rany
Interne Kennung: Część nr 10 - hydrożele i preparaty na rany
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - opatrunki z wkładem chłonnym
Beschreibung: Część nr 11 - opatrunki z wkładem chłonnym
Interne Kennung: Część nr 11 - opatrunki z wkładem chłonnym
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - opatrunki ratownicze hemostatyczne
Beschreibung: Część nr 12 - opatrunki ratownicze hemostatyczne
Interne Kennung: Część nr 12 - opatrunki ratownicze hemostatyczne
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - materiał hemostatyczny wchłanialny z oksydowanej celulozy wykazujący obniżone(ph2,5-4,5) w kontakcie z krwią
Beschreibung: Część nr 13 - materiał hemostatyczny wchłanialny z oksydowanej celulozy wykazujący obniżone(ph2,5-4,5) w kontakcie z krwią
Interne Kennung: Część nr 13 - materiał hemostatyczny wchłanialny z oksydowanej celulozy wykazujący obniżone(ph2,5-4,5) w kontakcie z krwią
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - zestawy do terapii ssąco-płuczącej
Beschreibung: Część nr 14 - zestawy do terapii ssąco-płuczącej
Interne Kennung: Część nr 14 - zestawy do terapii ssąco-płuczącej
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - opaski, chusty, celuloza
Beschreibung: Część nr 15 - opaski, chusty, celuloza
Interne Kennung: Część nr 15 - opaski, chusty, celuloza
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 - pieluchomajtki
Beschreibung: Część nr 16 - pieluchomajtki
Interne Kennung: Część nr 16 - pieluchomajtki
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - opatrunki gazowe jałowe
Beschreibung: Część nr 17 - opatrunki gazowe jałowe
Interne Kennung: Część nr 17 - opatrunki gazowe jałowe
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - gips i podkłady podgipsowe
Beschreibung: Część nr 18 - gips i podkłady podgipsowe
Interne Kennung: Część nr 18 - gips i podkłady podgipsowe
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 -gąbka żelatynowa wchłanialna
Beschreibung: Część nr 19 -gąbka żelatynowa wchłanialna
Interne Kennung: Część nr 19 -gąbka żelatynowa wchłanialna
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 - serwety operacyjne gazowe jałowe
Beschreibung: Część nr 20 - serwety operacyjne gazowe jałowe
Interne Kennung: Część nr 20 - serwety operacyjne gazowe jałowe
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 - opatrunki parafinowe
Beschreibung: Część nr 21 - opatrunki parafinowe
Interne Kennung: Część nr 21 - opatrunki parafinowe
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 - kompresy niesterylne
Beschreibung: Część nr 22 - kompresy niesterylne
Interne Kennung: Część nr 22 - kompresy niesterylne
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 - kompresy i gaza -sterylne
Beschreibung: Część nr 23 - kompresy i gaza -sterylne
Interne Kennung: Część nr 23 - kompresy i gaza -sterylne