609519-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßenarbeiten – Budowa ciągu pieszo-rowerowego ciągu DW nr 504 w Elblągu - ul. Królewiecka od ul. Fromborskiej do granic administracyjnych Elbląga
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa ciągu pieszo-rowerowego ciągu DW nr 504 w Elblągu - ul. Królewiecka od ul. Fromborskiej do granic administracyjnych Elbląga
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ciągu pieszo-rowerowego ciągu DW nr 504 w Elblągu - ul. Królewiecka od ul. Fromborskiej do granic administracyjnych Elbląga. 2. Na zakres robót, będących przedmiotem zamówienia, składa się między innymi: - przebudowa i budowa dróg dla pieszych, budowa ścieżek rowerowych i ciągów pieszo – rowerowych, - przebudowa jezdni, zjazdów, miejsc postojowych, - budowa zatok autobusowych, - rozbiórka i budowa sieci oświetlenia, kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego, kanalizacji sanitarnej, - rozbudowa przepustu, budowa kładek i ścianek szczelnych, - wykonanie oznakowania poziomego i pionowego, - regulacja istniejących urządzeń infrastruktury technicznej, - zabezpieczenie istniejących sieci, - zagospodarowanie zieleni w obrębie pasa drogowego. 3. Szczegółowy zakres zamówienia, technologię oraz wymagania wykonania robót budowlanych określa wyciąg z: przedmiaru robót, specyfikacji technicznej, projektu stałej organizacji robót oraz projektu budowlanego i wykonawczego pn. Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 504 – ulicy Królewieckiej w Elblągu wykonane przez firmę NEOX Sp. z o.o., ul. Wały Piastowskie 1/1508, 80-855 Gdańsk.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy