2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcie umowy ramowej na dostawy policyjnych pojazdów służbowych dla KWP w Gorzowie Wlkp.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawy policyjnych pojazdów służbowych dla KWP w Gorzowie Wlkp. 2.Umowa jest umową ramową w rozumieniu art. 311 PZP, a jej zawarcie nie rodzi po stronie Zamawiającego obowiązku nabycia, a po stronie Wykonawcy roszczenia o udzielnie zamówienia na dostawę pojazdów określonych w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 3 do umowy ramowej. 3.Udzielenie zamówień będzie odbywać się sukcesywnie, w zależności od potrzeb Zamawiającego lub posiadanych przez niego środków finansowych. 4.Wykonawca, z którym zostanie podpisana umowa wykonawcza będzie zobowiązany dostarczyć zaoferowane pojazd/y (marka/ typ/ wariant /wersja/ nazwa handlowa pojazdu, zgodnie z nazewnictwem w homologacji pojazdu) – zgodnie ze złożoną przez siebie ofertą. 5.Ilekroć w dalszych zapisach umowy mowa jest o pojeździe, samochodzie lub o przedmiocie zamówienia bez bliższego oznaczenia, należy przez to rozumieć POJAZD określony w pkt 4. 6.Szczegółowy opis wymagań taktyczno – technicznych (WTT), jakie muszą spełniać pojazdy będące przedmiotem zamówienia zawiera zał. nr 5A i 5B do SWZ (dla każdej z części). 7.Przeznaczenie pojazdu: zgodnie z załącznikiem nr 5A i 5B do SWZ (w zależności od części). 8.W przypadku rozbieżności (sprzeczności) zapisów poszczególnych dokumentów wymagania określone w choćby jednym z nich są obowiązujące dla Wykonawcy, tak jakby zawarte były w całej dokumentacji. Wykonawca nie może wykorzystywać błędów lub oczywistych omyłek w dokumentacji lub umowie, a o ich wykryciu winien natychmiast poinformować Zamawiającego, który podejmie decyzję o wprowadzeniu odpowiednich zmian i poprawek. Tego rodzaju zmiany lub poprawki nie stanowią zmiany umowy i nie wymagają aneksu do niej. Wprowadzenie zmian lub poprawek o których mowa powyżej nie uprawnia Wykonawcy do zmiany Wynagrodzenia, chyba że umowa stanowi inaczej. 9.Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować przedmiot umowy ze starannością wynikającą z zawodowego charakteru jego działalności. Wykonawca będzie odpowiedzialny za należyte wykonanie umowy, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia do czasu wygaśnięcia wszelkich zobowiązań Wykonawcy wobec Zamawiającego. 10.Projekt umowy ramowej (zał. nr 6 do SWZ wspólny dla obu części) zawiera w szczególności zasady udzielania zamówień wykonawczych, których przedmiot objęty jest umową ramową a także warunki finansowania, przewidywane zmiany do umowy 11.Załącznikiem do projektu umowy ramowej jest projekt umowy wykonawczej, który zawiera w szczególności opis realizacji zamówienia, terminy, wynagrodzenie, gwarancję i rękojmię. 12.Szczegóły w SWZ i jej załącznikach. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.
Interne Kennung: ZP-30/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawy 100 szt. samochodów osobowych segmentu C w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb Policji garnizonu lubuskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawy 100 szt. samochodów osobowych segmentu C w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb Policji garnizonu lubuskiego 2. Szczegółowy opis wymagań taktyczno – technicznych (WTT), jakie muszą spełniać pojazdy będące przedmiotem zamówienia zawiera zał. nr 5A do SWZ 3. Przeznaczenie pojazdu: zgodnie z załącznikiem nr 5A do SWZ
Interne Kennung: część 1
Menge: 100 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawy 100 szt. samochodów osobowych typu SUV w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb Policji garnizonu lubuskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawy 100 szt. samochodów osobowych typu SUV w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb Policji garnizonu lubuskiego 2. Szczegółowy opis wymagań taktyczno – technicznych (WTT), jakie muszą spełniać pojazdy będące przedmiotem zamówienia zawiera zał. nr 5B do SWZ 3. Przeznaczenie pojazdu: zgodnie z załącznikiem nr 5B do SWZ
Interne Kennung: część 2