2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Energiesysteem Hazenweg
Beschreibung: De details van het energiesysteem moeten nog ingevuld worden. De gemeente wil verkennen wat de mogelijkheden zijn voor de installatie van het systeem op het gebied van technische eigenschappen en eigenaarschap. Het doel is om een systeem te installeren dat het opvangen van het voorspelde aantal bewoners mogelijk maakt, met een termijn van 10 tot 15 jaar. Hierin spelen financiële risico's ook een belangrijke rol.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 51111000 Installation von Elektromotoren, Generatoren und Transformatoren, 51111200 Installation von Generatoren, 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71314310 Dienstleistungen für thermische Bauphysik
2. Procedimiento
Procedimiento
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31430000 Acumuladores eléctricos
Clasificación adicional (cpv): 31400000 Acumuladores, pilas y baterías de pilas, 45315300 Instalaciones de suministro de electricidad, 51111000 Servicios de instalación de motores eléctricos, generadores y transformadores, 51111200 Servicios de instalación de generadores, 71314000 Servicios de energía y servicios conexos, 71314100 Servicios de electricidad, 71314310 Servicios de física térmica para edificios