2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění svozu a likvidace odpadu pro město Kaplice a přilehlé osady
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“ nebo „VZ“) je zajištění komplexních služeb v oblasti nakládání s komunálními odpady pro obec, zahrnujících zejména: a) sběr, svoz, odstranění nebo využití směsného komunálního odpadu (SKO) ze sběrných nádob umístěných na stanovištích určených zadavatelem, včetně manipulace se sběrnými nádobami, jejich navrácení na původní místo po svozu a možnosti zajištění dodání sběrných nádob, a to jak pro sběrná místa (kontejnerová stanoviště), tak pro nádoby umístěné u rodinných domů, b) sběr, svoz a využití tříděných komunálních odpadů, zejména papíru a lepenky, plastů, skla, kovů a nápojových kartonů, včetně možnosti zajištění dodání sběrných nádob, a to prostřednictvím sběrných míst (kontejnerových stanovišť), nádob umístěných u rodinných domů, případně pytlového sběru dle systému obce, c) sběr, svoz a využití biologicky rozložitelného odpadu, zejména bioodpadu z domácností a veřejné zeleně, včetně možnosti dodání sběrných nádob a zajištění svozu dle specifikace zadavatele, a to ze sběrných míst i od rodinných domů, d) svoz a odstranění objemného odpadu, včetně zajištění velkoobjemových kontejnerů nebo mobilních svozů dle potřeb obce, e) převzetí, svoz a odstranění nebezpečných odpadů od občanů obce, zejména prostřednictvím mobilního svozu nebo sběrného místa určeného zadavatelem, a jejich předání oprávněné osobě, f) svoz a odstranění vybraných druhů odpadů, například dřevního odpadu katalogového čísla 20 03 07 (např. okenní rámy), vyřazeného nábytku, případně dalších druhů dle potřeb obce, f) zajištění evidence odpadů, včetně vedení průběžné evidence o druzích a množství svážených odpadů a evidence výsypů a vážení sběrných nádob označených bezkontaktním identifikátorem (RFID), pokud jsou tímto systémem vybaveny, g) zajištění plnění vykazovacích povinností obce, zejména poskytování podkladů pro roční hlášení o produkci a nakládání s odpady, h) svoz a odstranění odpadu z odpadkových košů umístěných na území obce, včetně zajištění jejich pravidelného vyprazdňování, i) operativní zajištění odpadových nádob při akcích pořádaných obcí a následný svoz a odstranění vzniklého odpadu, j) úklid kontejnerových míst a míst se sběrnými či jinými odpadovými nádobami, včetně mytí sběrných a jiných odpadových nádob a odstranění volně položených odpadů, přičemž svoz odpadů nesmí začít před 6:00 hodin ranní a nesmí se provádět po 21:00 hodině večerní.
Interne Kennung: Zajištění svozu a likvidace odpadu pro město Kaplice a přilehlé osady
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001