See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Pawłowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Pawłowice Zadanie 2 – Sektor II: Pawłowice, z wyłączeniem ul. Wspólnej, ul. Rolników, ul. Młyńskiej i ul. Radosnej; Osiedle Pawłowice; Pniówek: nieruchomości oznaczone numerami ul. Polna 54 i 56; Warszowice: ul. Granica, ul. Szybowa, ul. Borki i ul. Ks. A. Czembora
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Pawłowice Zadanie 2 – Sektor II: Pawłowice, z wyłączeniem ul. Wspólnej, ul. Rolników, ul. Młyńskiej i ul. Radosnej; Osiedle Pawłowice; Pniówek: nieruchomości oznaczone numerami ul. Polna 54 i 56; Warszowice: ul. Granica, ul. Szybowa, ul. Borki i ul. Ks. A. Czembora
Beschreibung: a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Pawłowice, b) wyposażenie wskazanych nieruchomości zamieszkałych stanowiących zabudowę wielorodzinną (wg wykazu) w pojemniki na odpady zbierane selektywnie: papier, tworzywa sztuczne, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, szkło, bioodpady, c) wyposażenie w pojemniki na odpady wyznaczonych dodatkowych miejsc - punktów zbiórki odpadów oraz ich bieżąca konserwacja, d) dostarczanie dla właścicieli nieruchomości zamieszkałych worków z przeznaczeniem do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (na wymianę), e) wyposażenie w kontenery i obsługę gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych łącznie z zagospodarowaniem zebranych odpadów f) wyposażenie w pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz segregowane punktów zbiórki odpadów w zabudowie wielorodzinnej (wg wykazu) oraz mycie tych pojemników
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Pawłowice Zadanie 3 – Sektor III: Warszowice, z wyłączeniem ul. Granica, ul. Szybowej, ul. Borki i ul. Ks. A. Czembora; Krzyżowice; Pniówek, z wyłączeniem nieruchomości oznaczonych numerami ul. Polna 54 i 56;
Beschreibung: a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Pawłowice, b) wyposażenie wskazanych nieruchomości zamieszkałych stanowiących zabudowę wielorodzinną (wg wykazu) w pojemniki na odpady zbierane selektywnie: papier, tworzywa sztuczne, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, szkło, bioodpady, c) wyposażenie w pojemniki na odpady wyznaczonych dodatkowych miejsc - punktów zbiórki odpadów oraz ich bieżąca konserwacja, d) dostarczanie dla właścicieli nieruchomości zamieszkałych worków z przeznaczeniem do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (na wymianę),