609561-2026 - Wettbewerb
Polen – Injizierbare Lösungen – Dostawa płynów infuzyjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa płynów infuzyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa płynów infuzyjnych dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilość przedmiotu zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 28 części (pakietów). Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na jedną, kilka lub wszystkie części. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ. Minimalny gwarantowany poziom wartości zamówień, do złożenia których zobowiąże się Zamawiający (minimalny gwarantowany poziom wykorzystania wartości umowy), został określony w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ. SWZ wraz z załącznikami Zamawiający udostępni na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1368299.
Interne KennungWSZ-EP-24/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen, 33692100 Infusionslösungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 - Płyny infuzyjne
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilość przedmiotu zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia. SWZ wraz z załącznikami Zamawiający udostępni na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1368299.
Interne KennungCzęść nr: 1
Optionen
Beschreibung der OptionenPRAWO OPCJI – zwiększenie ilości w danej pozycji 1. W przypadku wyczerpania zakresu ilościowego Towaru z danej pozycji pakietu, wskazanego w par. 1 ust. 1 Umowy, oraz pojawienia się potrzeby zwiększenia zakresu ilościowego tej pozycji z uwagi na bieżące potrzeby Zamawiającego, w szczególności wynikające z rodzaju i ilości świadczonych usług medycznych, w trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji obejmującego prawo do zwiększenia ilości Towaru zamawianego w tej pozycji do 20% wartości tej pozycji (z zaokrągleniem w dół) – po cenie jednostkowej określonej w par. 1 Umowy. 2. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji albo, w przypadku skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia. 3. Skorzystanie z prawa opcji następuje na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego. Przy czym każde zamówienie Towaru z danej pozycji pakietu złożone przez Zamawiającego po wyczerpaniu zakresu ilościowego Towaru z tej pozycji, wskazanego w par. 1 ust. 1 Umowy, stanowi oświadczenie Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji, o którym mowa w niniejszym paragrafie. 4. Do Towaru dostarczanego w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia przedmiotowej umowy, w tym w szczególności postanowienia dotyczące terminu dostawy, reklamacji i terminu ważności.
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 8
LosLOT-0009
TitelPakiet 9 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 9
LosLOT-0010
TitelPakiet 10 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 10
LosLOT-0011
TitelPakiet 11 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 11
LosLOT-0012
TitelPakiet 12 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 12
LosLOT-0013
TitelPakiet 13 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 13
LosLOT-0014
TitelPakiet 14 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 14
LosLOT-0015
TitelPakiet 15 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 15
LosLOT-0016
TitelPakiet 16 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 16
LosLOT-0017
TitelPakiet 17 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 17
LosLOT-0018
TitelPakiet 18 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 18
LosLOT-0019
TitelPakiet 19 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 19
LosLOT-0020
TitelPakiet 20 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 20
LosLOT-0021
TitelPakiet 21 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 21
LosLOT-0022
TitelPakiet 22 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 22
LosLOT-0023
TitelPakiet 23 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 23
LosLOT-0024
TitelPakiet 24 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 24
LosLOT-0025
TitelPakiet 25 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 25
LosLOT-0026
TitelPakiet 26 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 26
LosLOT-0027
TitelPakiet 27 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 27
LosLOT-0028
TitelPakiet 28 - Płyny infuzyjne
Interne KennungCzęść nr: 28
609561-2026 - Competition
Poland – Injectable solutions – Dostawa płynów infuzyjnych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa płynów infuzyjnych
Internal identifier: WSZ-EP-24/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33692500 Injectable solutions
Additional classification (cpv): 33692000 Medical solutions, 33692100 Infusion solutions
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 17 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet 18 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet 19 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet 20 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet 21 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 21
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet 22 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 22
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet 23 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 23
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet 24 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 24
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet 25 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 25
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet 26 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 26
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet 27 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 27
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet 28 - Płyny infuzyjne
Internal identifier: Część nr: 28