2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP USŁUGI WYTWORZENIA BLANKIETÓW I PAPIERU DO DRUKU DOKUMENTÓW, DO WYDAWANIA KTÓRYCH UPOWAŻNIONY JEST GŁÓWNY INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi wytworzenia blankietów i papieru do druku dokumentów, do wydawania których upoważniony jest Główny Inspektor Transportu Drogowego. 1. Przedmiot zamówienia stanowi: 1) Zakup usługi wytworzenia blankietów i papieru do druku dokumentów, do wydawania których upoważniony jest Główny Inspektor Transportu Drogowego w tym: a) Blankiety licencji wspólnotowej dotyczącej międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy w liczbie 10 000 kompletów (oryginał + kopia), b) Blankiety wypisów z licencji wspólnotowej dotyczącej międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy w liczbie 250 000 kompletów (oryginał + kopia), c) Papier do druku świadectw kierowcy w liczbie 210 000 kompletów (oryginał + kopia), d) Papier do druku wypisów ze świadectw kierowcy w liczbie 210 000 blankietów. 2. Celem realizacji zamówienia jest zapewnienie ciągłości udzielania uprawnień, do wydawania których upoważniony jest Główny Inspektor Transportu Drogowego. 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia został określony w SWZ Cz. III Opis przedmiotu zamówienia oraz w IV Cz. SWZ (PPU) . 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 8. Zamawiający nie przewiduje możliwości uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia zebrania przedofertowego z Wykonawcami. 10. Zamawiający dopuszcza udział podwykonawców przy realizacji zamówienia. 10.1. W przypadku udziału podwykonawców przy realizacji zamówienia Zamawiający, zgodnie z art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez Wykonawcę nazw firm podwykonawców (o ile są znane). 10.2. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia. 11. Wykonawca nie jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 12. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia. 13. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez poszczególnych Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kluczowych zadań dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia. 14. Zamawiający nie stawia wymogu w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp. 15. Zamawiający nie określa wymogu zatrudniania przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób na podstawie umowy o pracę; 16. Zamawiający nie zastrzega wymogów ani wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w przepisie 96 ust. 1 ustawy Pzp. 17. Zamawiający nie zastrzega wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w przepisie 101 ust. 1 ustawy Pzp. 18. RODO - Klauzula Informacyjna zawarta w SWZ. 19. Zamawiający nie przewiduje, że w przedmiotowym postępowaniu udzieli zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 20. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, za wyjątkiem zaistnienia sytuacji, o której mowa w art. 261 ustawy Pzp. 21. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp. 22. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227–238 ustawy Pzp. 23. Terminy realizacji poszczególnych obowiązków Wykonawcy, składających się na przedmiot zamówienia, zostały określone w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Część IV SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia wskazanym w Części III SWZ. 24. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.
Vorherige Bekanntmachung: 441551-2026
Interne Kennung: BDG.ZPB.230.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: KOMUNIKACJA I POZOSTAŁE DODATKOWE INFORMACJE 1. Postępowanie prowadzone jest w jęz. polskim na elektronicznej Platformie Zakupowej (dalej zwanej również „Platformą”) pod adresem https://przetargi-gitd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet i nazwą: " ZAKUP USŁUGI WYTWORZENIA BLANKIETÓW I PAPIERU DO DRUKU DOKUMENTÓW, DO WYDAWANIA KTÓRYCH UPOWAŻNIONY JEST GŁÓWNY INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO", NUMER SPRAWY: BDG.ZPB.230.6.2026. 2. Komunikacja w postępowaniu odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy pod adresem wskazanym w pkt 1. 3. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w ust. 4 cz. I SWZ. 4. Zamawiający jako dopuszczalne określa formaty danych zgodne z KRI o wielkości do 100 MB. Jednocześnie Zamawiający zaleca/rekomenduje stosowanie w szczególności następujących formatów danych, dokumentów i oświadczeń: .pdf, .doc, .docx. Zamawiający określa dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego, jako: format PAdES, którym zaleca się podpisywanie dokumentów w formacie „.pdf” – zawiera w sobie podpisany plik i podpis, osobno podpisany dokument i oddzielny plik z podpisem, który Wykonawca jest zobowiązany załączyć w przypadku podpisywani dokumentów w formacie innym niż „pdf”. 5. Zamawiający rekomenduje używanie znacznika czasu. 6. Szczegóły na temat wykonywania poszczególnych czynności w toku postępowania zawarte są w Instrukcjach dla Wykonawcy. Instrukcje dostępne są pod adresem: https://przetargi-gitd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=przetargi-gitd&USER_MENU_HOVER=publicFilesList 7. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platforma. 8. Ofertę stanowi wypełniony formularz „Oferta” (Formularz OF.0.) i formularz asortymentowo - cenowy (Formularz OF.1) oraz dokumenty wymienione w Warunkach szczególnych SWZ. 9. Oferta i oświadczenie z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ) oraz Oświadczenie własne w zakresie art. 7 ust. 1 UPWAU i art. 5k Rozporządzeniu 833/2014 (DP.5) muszą być sporządzone, z zachowaniem formy elektronicznej, pod rygorem nieważności i podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 10. Wraz z ofertą powinny być złożone dokumenty, zgodnie z ust. 6.12 cz. I SWZ. 11. Zamawiający nie przewiduje, że unieważni postępowanie w przypadkach określonych w art. 257 ustawy Pzp, 12. Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań GITD na rok 2026 pod nr 2.3.3 13. Niniejsze zamówienie jest zamówieniem udzielanym w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79131000 Dokumentationsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22420000 Papier mit Stempel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje i nie zastrzega możliwości skorzystania z prawa opcji w przedmiotowym postepowaniu.