See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy leków, w ilości i o parametrach określonych w zał. nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia do Apteki szpitalnej. Zamawiający w okresie trwania umowy (12 miesięcy od dnia podpisania umowy) przewiduje również dla zadań nr od 4 do 7, 11, 13, 17, 18, 19, 36 i 40 po 2 zamówienia w trybie pilnym tzw. „CITO” (z realizacją w terminie maksymalnie do 12 godzin od zamówienia). Koszt takiej dostawy Wykonawca zobowiązany jest wliczyć w cenę oferty (danego zadania/pakietu). Zamówienie w ramach dostaw pilnych będzie zawierało w treści dodatkową adnotację: "nr zgłoszenia/CITO/do 12 h"
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Płyny infuzyjne
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Program lekowy
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Antybiotyki i leki uzupełniające
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Antybiotyki i leki psychotropowe
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Antybiotyki i chemioterapeutyki 2
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Aerosole, roztwory do inhalacji
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Cytostatyki
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Programy lekowe
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Żywienie pozajelitowe
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: Heparyny
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Beschreibung: Inne leki
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23
Beschreibung: Leki uzupełniające - import docelowy
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24
Beschreibung: Leki uzupełniające
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29
Beschreibung: Insuliny
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30
Beschreibung: Kontrast do TK
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33
Beschreibung: Programy lekowe - Mukowiscydoza
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34
Beschreibung: Żywienie dojelitowe
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35
Beschreibung: Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36
Beschreibung: Leki
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40
Beschreibung: Paski do glukometrów
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41
Beschreibung: Pozostałe środki terapeutyczne