See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WRKiP Warszawa I - usługi medycyny pracy obszar Ostrołęka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie 2 331 usług z zakresu medycyny pracy (dalej: Usługi) w tym 1 058 badań profilaktycznych odpowiednich do stanowiska pracy i 1 257 badań specjalistycznych oraz 16 usług udziału lekarza medycyny pracy w pracach zakładowych komisjach BHP na rzecz Poczty Polskiej S.A. na terenie miasta Ostrołęka
Interne Kennung: BZ.26.438.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 331