See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: „Rozbiórka istniejącego ZZU Pększyn/Skokowa i budowa nowego ZZU na gazociągu Aleksandrowice - Szewce/Raków”
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: „Rozbiórka istniejącego ZZU Pększyn/Skokowa i budowa nowego ZZU na gazociągu Aleksandrowice - Szewce/Raków”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ - wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 249155-2026
Interne Kennung: ZP/2026/03/0011/WRO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: „Rozbiórka istniejącego ZZU Pększyn/Skokowa i budowa nowego ZZU na gazociągu Aleksandrowice - Szewce/Raków”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ - wzór umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest upoważniony do skorzystania z prawa opcji w trakcie trwania Umowy, w zakresie opisanym we wzorze Umowy (Załącznik nr 1 do SWZ). Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W zależności od swoich potrzeb Zamawiający będzie uprawniony do skorzystania na warunkach wskazanych we wzoru Umowy z prawa opcji polegającego na zleceniu Wykonawcy w okresie obowiązywania Umowy realizacji dodatkowych zleceń obejmujących pełnienie nadzoru autorskiego. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego Wykonawcy wniosku zlecenia czynności dotyczących realizacji Zamówienia w ramach prawa opcji.