See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów papierniczych, rolek termicznych i biletów do systemu kolejkowego dla SPWSZ w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów higienicznych z papieru, prześcieradeł na rolce, toaletowych produktów papierowych dla SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 146271-2026
Interne Kennung: EP/220/142/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199230 Briefumschläge, 30192800 Selbstklebende Etiketten, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 22459000 Tickets
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1. Artykuły papiernicze
Beschreibung: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla zadania nr 1 stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: EP/220/142/2025 - zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199230 Briefumschläge, 30192800 Selbstklebende Etiketten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). Szczegółowe informacje dotyczące Opcji znajdują się w rozdziale 4 pkt 4.1.-4.4. SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2. Rolki termiczne
Beschreibung: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla zadania nr 2 stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: EP/220/142/2025 - zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3. Bilety do systemu kolejkowego
Beschreibung: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla zadania nr 3 stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: EP/220/142/2025 - zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 22459000 Tickets