2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tarjouspyyntö Siuntion kunta; Talous- ja palkkahallinnon palvelut vuosille 2027–2028
Beschreibung: Hankinnan tarkoituksena on hakea Siuntion kunnalle vastuullinen ja kokonaisvaltainen talous- ja palkkahallinnon palveluntuottaja vuosille 2027–2028. Tarkemmat tiedot ja määritykset ovat kuvattuna Hankinta-asiakirjoissa.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211000 Buchhaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-056174-LOT-0001