609629-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung24/ZP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - System do badań układu przedsionkowego VNG/ENG
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 1 - System do badań układu przedsionkowego VNG/ENG
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 – Autorefraktometr z tonometrem
Interne KennungCzęść nr 2 – Autorefraktometr z tonometrem
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Lampa szczelinowa z torem wizyjnym
Interne KennungCzęść nr 3 - Lampa szczelinowa z torem wizyjnym
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Aparat EKG
Interne KennungCzęść nr 4 - Aparat EKG
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Defibrylator
Interne KennungCzęść nr 5 - Defibrylator