609643-2026 - Ergebnis
Rumänien – Rollenlager – Rulmenti si bucse rulmenti
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rulmenti si bucse rulmenti
Beschreibung: Achiziţia produselor ,,rulmenti si bucse rulmenti” este necesară pentru asigurarea bazei materiale pentru lucrările de mentenanta la utilajele din dotarea Sucursalei Miniere, obiectivul final fiind menţinerea parametrilor tehnici de exploatare la nivelurile indicate în cărţile tehnice şi instrucţiunile de utilizare cu asigurarea implicită a funcţionării în condiţii de siguranţă. Numarul de zile pana la care operatorii economici pot solicita clarificari: 18 zile inainte de data limita pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care entitatea contractanta va raspunde in mod clar, complet la toate solicitarile de clarificare si/sau informatii suplimentare primite de la operatorii economici interesati: 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Facem mentiunea ca entitatea contractanta va raspunde o singura data tuturor clarificarilor/informatiilor solicitate de toti operatorii economici interesati, in termenul precizat mai sus.
Interne Kennung: 30267310-2026-377.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44442000 Rollenlager
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RULMENTI RADIALI CU BILE
Beschreibung: Conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: RULMENTI RADIALI OSCILANTI CU ROLE BUTOI
Beschreibung: Cantitatea si caracteristicile tehnice pentru produsele ofertate sunt prevazute in Caietul de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: RULMENTI REDUCTOR ROATA E1300/E2000
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: RULMENTI RADIALI AXIALI
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: RULMENTI RADIALI CU ROLE CILINDRICE
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: RULMENTI MOTOARE ELECTRICE
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: RULMENTI MU
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: BILE RULMENTI
Interne Kennung: 8