609646-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup i dostawa infrastruktury informatycznej w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim” – Etap II - postępowanie powtórzone.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa infrastruktury informatycznej w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim” – Etap II - postępowanie powtórzone.
BeschreibungZakup i dostawa infrastruktury informatycznej w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim” – Etap II - postępowanie powtórzone. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę sprzętu m.in. stacje robocze, monitory do stacji roboczej, laptop typ I, laptop typ II, pakiety oprogramowania biurowego, aparaty fotograficzne, oprogramowanie bezpieczeństwa, oprogramowanie do kopii zapasowych. Sprzęt opisany w przedmiotowym postępowaniu zostanie zainstalowany w Wydziałach Starostwa Powiatowego w Pszczynie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungIZ.272.16.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 72268000 Bereitstellung von Software, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup i dostawa infrastruktury informatycznej w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim”- Etap II - postępowanie powtórzone.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę sprzętu m.in. stacje robocze, monitory do stacji roboczej, laptop typ I, laptop typ II, pakiety oprogramowania biurowego , aparaty fotograficzne, oprogramowanie bezpieczeństwa, oprogramowanie do kopii zapasowych. Sprzęt opisany w przedmiotowym postępowaniu zostanie zainstalowany w Wydziałach Starostwa Powiatowego w Pszczynie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 72268000 Bereitstellung von Software, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket