609647-2026 - Ergebnis
Ungarn – Möbel – Bútorgyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bútorgyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése
Beschreibung: Beszerzés tárgya: Bútorgyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése 3 részben Részek: 1- Bútoripari alapanyagok- nettó 225 000 000 Ft 2- Heverő alapanyagok- nettó 9 000 000 Ft 3- Üveg alapanyag nettó 5 000 000 Ft keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a megjelölt keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretösszeg 30 %-ának lehívására. Tervezett mennyiségek és termékleírások a Műszaki leírásban kerülnek rögzítésre.
Vorherige Bekanntmachung: 323468-2026
Interne Kennung: EKR000842192026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bútoripari alapanyagok
Beschreibung: 1- Bútoripari alapanyagok Beszerzés tárgya: keretszerződés keretében bútoripari alapanyagok a közbeszerzési dokumentumokban foglaltaknak megfelelően, nettó 225 000 000 Ft keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a megjelölt keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretösszeg 30 %-ának lehívására. A beszerzés tárgyát képező termékek – összesen 110 féle termék - megnevezését az Árazótábla tartalmazza. Egger H1511 ST15 Bavaria bükk , Kastamonu A818, 18mm tbl 500 Egger H1615 ST9 Verona (Romana), Kastamonu A810 Marabell, 18mm tbl 500 Egger H1277 Lakeland akác, Kastamonu A809 Moldáv akác 18mm tbl 500 Falco 404 FS24 Virágos Cseresznye, Y 404 18mm tbl 500 Egger H1145 Bardolino, Falco 577 Világos Sonoma, Kastamonu A842 18mm tbl 500 Egger H1399 18mm tbl 500 Egger H3430 18mm tbl 500 D129 fehér 18mm (front fehér) tbl 500 Egger H1511 ST15 Bavaria bükk , Kastamonu A818, 25mm tbl 250 Egger H1615 ST9 Verona (Romana), Kastamonu A810 Marabell,25mm tbl 250 Egger H1277 Lakeland akác,Kastamonu A809 Moldáv akác, 25mm tbl 250 Falco 404 FS24 Virágos Cseresznye, Y 404 25mm tbl 250 Egger H1145 Bardolino, Falco 577 Világos Sonoma, Kastamonu A842 tbl 250 Egger H1399 25mm tbl 250 Egger H3430 25mm tbl 250 D129 fehér (front fehér) 25mm tbl 250 Egger H1511 Bavaria bükk 23/2 ABS, fm 5000 Egger H1615 Verona (Romana) 23/2 ABS, fm 5000 Egger H1277 Lakeland akác 23/2 ABS, fm 5000 Falco Cser 404 23/2 ABS, fm 5000 Falco 577 Világos Sonoma 23/2 ABS, fm 5000 H1399 23/2 ABS fm 5000 H3430 23/2 ABS fm 5000 D129, 23/2 ABS, fm 5000 Egger H1511 Bavaria bükk, 28/2 ABS, fm 5000 Egger H1615 Verona (Romana) 28/2 ABS, fm 5000 Egger H1277 Lakeland akác, 28/2 ABS, fm 5000 Falco Cser 404, 28/2 ABS, fm 5000 Falco 577 Világos Sonoma 28/2 ABS, fm 5000 H1399 28/2 ABS fm 5000 H3430 28/2 ABS fm 5000 D129 28/2 ABS fm 5000 HDF 3,2 mm, fA39:A102ehér, tbl 1000 Natúr forgácslap 18 mm tbl 100 Munkalap 600/38 mm R3 posztformingolt, fehér, fm 410 Vízvető alumínium színű, 1111327 fm 410 Vízvető fehér színű fm 410 Vízvető egység csomag alumínium színű csom. 100 Vízvető egység csomag fehér színű csom. 100 Munkalap végzáró alumínium, db 200 Szokli klip+talp db 1000 Fogantyú 128 mm fém Forest E081 128 mm nikkel db 5000 Fogantyú 128 mm fém Forest E037 128 mm nikkel db 5000 Fogantyú 128 mm fém Forest A026 128 mm alu db 5000 Pillér pánt+talp C2A6N99AM+B2VGH09 db 1500 Közézáródó pánt+talp Lama közé+közé talp db 5000 Kivetőpánt+talp, ráütődő (danco,titus) TITUS rá+Csav.nélk.talp db 5000 Hafele csillapított pánt+talp db 500 Blum kivetőpánt+talp, ráütődő 71t3550+173L8100 db 500 Blum hűtőszekrény pánt+talp 91K9550+194K6100E db 100 Blum 170 fokos ráütődő pánt + talp 71T6550+173L8100 db 100 Cosmo fogantyú profil alu db 50 Cormi Alsó+felső golyóscsapágy görgő szett 10014610170 szett 50 Cleft alsó sín alu 3fm db 50 Cleft felső sín alu 3fm db 50 stopper db 50 Takaróléc alu 3fm db 50 Cosmo Porfogó 4,8*4mmbehúzható Fm 100 Üvegajtó kivetőpánt, C2C7A39 ráütődő+B2VGH09 0mm+króm takaró kupak db 500 Üvegajtó zár '00003210420+ ellendarab '00003210425), db 250 Polctartó csap, duplo, 100db db 1000 Fiókzár 9101,09101.001zár+04 1333 001 000 zárlemez kicsi db 1000 Rúdzár FLR, garn. 1000 Rúdzár FLR rúd 2m db 500 Ajtóütköző, 1401498 natúr db 2000 Fogas, kalaptartós, fém (E1007 kalaptartós fogas, króm) db 500 Fogas, fém (E1003 két akasztós fogas, króm) db 500 Fogas, fém (T210 egy akasztós fogas, króm) db 500 Asztalláb 710 mm (krómozott cső) 00001540100, db 400 Asztalláb 710 mm (fekete cső) 00001540130 db 400 Asztalláb 870 mm (Krómozott cső) db 100 csőláb króm 150 mm '00014100550 323/H-150mm db 100 csőláb króm 100 mm '00014100500, 323/H-100mm db 1000 Forest 00010401750 láb asztalhoz PR2619nr/Pr2125f6 szintező, db 2000 Forest 00010402500 pogácsaláb, 43107 17mm fekete db 5000 Háromszög csúszótalp '00014101358 (fotelágyhoz), db 100 csúszógomb (talp), egy csapos csúszót. Talpgomb fehér 18mm db 100 talpas görgő : Riex GF30 fekete db 1000 fékezős görgő : Riex GF D50 db 1000 Szekrény függesztő fehér tipli nélkül. 48104 db 2500 Mándlirúd, függesztett ovál fm 1000 Mándlirúd tartó, oval db 1000 Kihúzható vállfatartó 350-es, db 200 Kihúzható vállfatartó 500-as, db 200 Függesztett klaviatúratartó, 420.34.935 db 200 Kábelátvezető 60-as fekete db 200 Fém fiókpalást+sín 86 magas 350 mély FDS-ff 86*350 szett 500 Fém fiókpalást+sín 86 magas 400 mély, FDS-ff 86*400 szett 500 Fém fiókpalást+sín 86 magas 500 mély, FDS-ff 86*500 szett 500 Blum tandembox 350 fiók szett szett 100 Blum tandembox 400 fiók szett szett 100 Blum tandembox 500 fiók szett szett 100 fa köldökcsap 8*35, db 100000 Heverővasalat+papucs 274.50.924 pár 300 Csepptálcás 1 öblös alu mosogató, KM-101 760*435*145 db 100 Kapupánt csavar 8*50 + anya + alátét, db 250 HAFELE variant konténerszett 429.30.351, garn. 300 Borovi fenyő ablakfríz 72 x 86 (57492/6000) heverőhöz, fm 1500 MDF 4 mm, tbl 100 MDF 6 mm, tbl 100 L profil alu 10014610006 helyette 8640 alu 3fm db 50 H profil alu 10014631280helyette CSV40 középső elválaszt H db 50 T profil alu 10014610114 helyette 8510 T osztó 3fm alu db 50 956.1004 blum ti-on + 956.1201 adapter db 100 Menetes szintező láb Riex ga10 szintezőláb d8, m6*30 db 2000 Sztreccs fólia tek 1000 Hullám papír (100m2) tek 100 forgácslap csavar 3,5*18 dob 100 forgácslap csavar 4*18 dob 100 forgácslap csavar 3,5*33 dob 100 Ajánlatkérő a megadott mennyiségeket tervezett mennyiségként rögzített, +- 20%-os eltérés lehetséges. Az ajánlati árnak tartalmaznia kell minden költséget, amely az eljárást megindító felhívásban és közbeszerzési dokumentumokban meghatározott feltételekkel a szerződés teljesítéséhez szükséges. Az ajánlatban meg kell adni a megajánlott eszköz nevét, pontos típusát (márkanevét, vagy fantázianevét), továbbá gyártóját, forgalmazóját, származási helyét.
Interne Kennung: EKR000842192026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő amennyiben külső, egyedi- a műszaki leírástól eltérő, speciális- megrendeléseket kap, Ajánlatkérő nyertes ajánlattevő opció keretében kívánja azt nyertes ajánlattevőtől megrendelni, amennyiben előzetes egyeztetést követően ajánlattevő úgy nyilatkozik, hogy azt tudja vállalni, és egyeztetik a felek a rendelés pontos műszaki paramétereit, annak ellenértékét, szállítási idejét. Az opcionális lehívható díjtételek összege nem haladhatja meg az ellenszolgáltatás 30%-át. Az opcionális tételek előzetesen becsült lehívási darab száma a teljes teljesítési határidőre vonatkozóan az alábbiak szerint tervezett: EGGER: további 500 tbl és 5000 fm ABS egyedi megrendeléshez BLUM: további 500 szett vagy termék egyedi megrendelésekhez HAFELE: további 500 szett vagy termék egyedi megrendelésekhez A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, a tényleges lehívási darab szám ettől eltérően kevesebb vagy több mennyiség is lehet, azonban összeségében a teljes az ellenszolgáltatás 30%-át nem haladhatja meg a megrendelt feladatok értéke.
Los: LOT-0002
Titel: Heverő alapanyagok
Beschreibung: 2- Heverő alapanyagok Beszerzés tárgya: keretszerződés keretében heverő alapanyagok a közbeszerzési dokumentumokban foglaltaknak megfelelően, nettó 9 000 000 Ft keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a megjelölt keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretösszeg 30 %-ának lehívására. A beszerzés tárgyát képező termékek – összesen 6 féle termék - megnevezését az Árazótábla tartalmazza. Flíz vatta (35 m/tek.) tek 20 Tűsnemez 800 (15 m) tek 100 Bonel rugó 87x188x13 db 300 Porvédő m 1000 Bútorszövet Massimo 418 m 1000 Habszivacs 35 (90x200x2) db 500 Ajánlatkérő a megadott mennyiségeket tervezett mennyiségként rögzített, +- 20%-os eltérés lehetséges. Az ajánlati árnak tartalmaznia kell minden költséget, amely az eljárást megindító felhívásban és közbeszerzési dokumentumokban meghatározott feltételekkel a szerződés teljesítéséhez szükséges. Az ajánlatban meg kell adni a megajánlott eszköz nevét, pontos típusát (márkanevét, vagy fantázianevét), továbbá gyártóját, forgalmazóját, származási helyét.
Interne Kennung: EKR000842192026/2
Los: LOT-0003
Titel: Üveg alapanyag
Beschreibung: 3- Üvegipari alapanyagok Beszerzés tárgya: keretszerződés keretében üvegipari alapanyagok a közbeszerzési dokumentumokban foglaltaknak megfelelően, nettó 5 000 000 Ft keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a megjelölt keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretösszeg 30 %-ának lehívására. A beszerzés tárgyát képező termékek – összesen 2 féle termék - megnevezését az Árazótábla tartalmazza. 5mm edzett float üveg furatolva, megmunkálva m2 300 tükör 4mm m2 100 Ajánlatkérő a megadott mennyiségeket tervezett mennyiségként rögzített, +- 20%-os eltérés lehetséges. Az ajánlati árnak tartalmaznia kell minden költséget, amely az eljárást megindító felhívásban és közbeszerzési dokumentumokban meghatározott feltételekkel a szerződés teljesítéséhez szükséges. Az ajánlatban meg kell adni a megajánlott eszköz nevét, pontos típusát (márkanevét, vagy fantázianevét), továbbá gyártóját, forgalmazóját, származási helyét.
Interne Kennung: EKR000842192026/3