2. Verfahren
Verfahren
Titel: BIEŻĄCE UTRZYMANIE, PIELĘGNACJA PARKÓW MIEJSKICH I UTRZYMANIE CHODNIKÓW DO NICH PRZYLEGAJĄCYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na utrzymaniu i pielęgnacji terenów parków miejskich i utrzymanie chodników do nich przylegających, w tym m. in: - sprzątanie powierzonych terenów zieleni, utrzymanie czystości chodników i alejek położonych w obrębie terenów zieleni i wywóz odpadów, - koszenie trawy z wywozem pokosu oraz bez wywozu pokosu, - usuwanie liści, - prace pielęgnacyjne w obrębie zadrzewienia takie jak cięcia sanitarno-korekcyjne, - usuwanie posuszu, podkrzesanie koron, usuwanie drzew, usuwanie wiatrołomów, - cięcie krzewów ozdobnych, ich pielęgnacja, cięcia formujące żywopłoty, - plewienie nasadzeń krzewów, bylin i roślin rabatowych kwitnących jednorocznych, - sadzenie drzew, krzewów, bylin i roślin rabatowych kwitnących jednorocznych, - zapobieganie i zwalczanie chorób i szkodników roślin, - uzupełnianie nawierzchni psiego wybiegu, - utrzymanie czystości fontann zlokalizowanych w parkach poza sezonem ich funkcjonowania, - pielęgnacja zieleni wokół altany i fontanny oraz na altanie w Parku Młodzieżowym, - utrzymanie czystości i porządku obiektu altany w Parku Młodzieżowym, - nadzór oraz utrzymanie instalacji wodociągowej zasilającej studzienki do podlewania roślinności oraz poideł. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem terenów zawarty jest w Załączniku nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: P-122/X/25 (WPI.271.51.2025)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77312100 Unkrautvernichtung, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen
5. Los
Los: LOT-0001