2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering Bloemendaal, Heemstede, Hillegom, Lisse, Teylingen en Velsen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één verzekeraar voor de aansprakelijkheidsverzekeringen van de deelnemende gemeenten. De aanbesteding wordt gezamenlijk uitgevoerd, echter treedt iedere gemeente individueel op als contractpartij en sluit zij zelfstandig een verzekeringsovereenkomst met de geselecteerde verzekeraar. De deelnemende gemeenten zijn: • Heemstede • Bloemendaal • Velsen • Hillegom • Lisse • Teylingen De specifieke verzekeringsbehoefte en eisen per gemeente zijn opgenomen in het Programma van Eisen. Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie.
Interne Kennung: PRJ-2000474
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Bloemendaal
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één verzekeraar voor de aansprakelijkheidsverzekeringen van de deelnemende gemeenten. De aanbesteding wordt gezamenlijk uitgevoerd, echter treedt iedere gemeente individueel op als contractpartij en sluit zij zelfstandig een verzekeringsovereenkomst met de geselecteerde verzekeraar. De specifieke verzekeringsbehoefte en eisen per gemeente zijn opgenomen in de Programma's van Eisen A1 t/m A4. Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.
Los: LOT-0002
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Heemstede
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeenten Hillegom, Lisse en Teylingen (HLTsamen)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Velsen
Interne Kennung: 4
609648-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PRJ-2000474
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Niet van toepassing.
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4