609651-2026 - Ergebnis
Slowakei – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Materiálno-technické vybavenie na zabezpečenie odborného priebehu preventívnych a skríningových aktivít
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Materiálno-technické vybavenie na zabezpečenie odborného priebehu preventívnych a skríningových aktivít
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka materiálno-technického vybavenia na zabezpečenie odborného priebehu preventívnych a skríningových aktivít Banskobystrického samosprávneho kraja v rámci realizácie projektu Kroky k zdraviu: Prevenciou ku kvalitnejšiemu životu, číslo projektu 0410-2SC-HLT-PC2-004 financovaného z podporného opatrenia Švajčiarsko-slovenského programu Zdravie. Predmet zákazky zahŕňa najmä dodávku zdravotníckych prístrojov, diagnostických pomôcok, odberových zdravotníckych potrieb a hygienického a ochranného materiálu v rozsahu a v súlade s podrobnou technickou špecifikáciou. Súčasťou predmetu zákazky je doprava, montáž a/alebo inštalácia dodávaného vybavenia, uvedenie do prevádzky a zaškolenie obsluhy, pričom tieto služby sú zahrnuté v celkovej ponukovej cene a nie sú samostatne oceňované.
Interne Kennung: VO-001428
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001