See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlano - montażowych związanych z przebudową sieci gazowej w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego (Projektu) pn. „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji śląsko-dąbrowskiej” w podziale na cztery części zamówienia
Beschreibung: Cześć 1 - Chorzów, os. Ruch. Część 2 - Chorzów, ul. Graniczna. Część 3 - Chorzów, Urbanowicza, Przy Gazowni, Żwirki i Wigury. Część 4 - Sosnowiec, Regulacyjna, Kordonowa, Wysoka, Piłsudskiego, Sąsiedzka, Składowa, Ciasna, Matki Teresy Kierocińskiej, Jana III Sobieskiego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 - Chorzów, os. Ruch
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Chorzów w rejonie os. Ruch (Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizację sieci gazowej na terenie Aglomeracji śląsko - dąbrowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) typ obiektu: Gazociąg z przyłączami, b) lokalizacja: Chorzów, w rejonie os. Ruch, c) długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zwiększeniem wynagrodzenia Wykonawcy, • Gazociąg n/c Dz 160 PE 100 SDR 11 RC o długości L=462 mb. • Gazociąg n/c Dz 110 PE 100 SDR 11 RC o długości L=1600,5 mb. • Przyłącza gazu Dz 63 PE SDR 11 RC, 115 szt. o długości L = 1462 mb. • Dostawę i montaż tablicy informacyjnej wraz z oświetleniem – (zgodnie z punktem 3.7.14 OPZ). 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących przebudowie, o której mowa w pkt 1), 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki – jeżeli jest wymagana, 5) wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie, 6) wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG, 7) uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie, 8) przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi, 9) przeprowadzenie prób ciśnieniowych, 10) przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu, 11) opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej, 12) opracowanie instrukcji technologicznych spawania jeśli zakres przedmiotu zadania obejmuje spawanie sieci gazowej przez Wykonawcę zewnętrznego. Szczegółowy opis Przedmiotu Umowy oraz obowiązków Wykonawcy zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik Nr 2 do umowy, Projekt wraz ze zgłoszeniem robót nr AB-I.6743.1.13.2021.IG/2 z dnia 11.02.2021 r. stanowiący Załącznik Nr 3 do umowy oraz Załącznik nr 7 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Chorzów, ul. Graniczna
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Chorzów w rejonie ulicy Granicznej, (Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji śląsko - dąbrowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłączami b) Lokalizacja: Chorzów w rejonie ulicy Granicznej c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zwiększeniem wynagrodzenia Wykonawcy. • Gazociąg n/c Dz 225 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L= 474 mb. • Gazociąg n/c Dz 160 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L= 23 mb. • Gazociąg n/c Dz 110 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L= 88 mb. • Przyłącza gazu Dz 90 PE SDR 11 RC 4 szt. o długości L= 66 mb. 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących przebudowie, o której mowa w pkt 1), 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki, 5) wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie, 6) wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG, 7) uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie, 8) przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi), 9) przeprowadzenie prób ciśnieniowych, 10) przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu, 11) opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej, 12) opracowanie instrukcji technologicznych spawania jeśli zakres przedmiotu zadania obejmuje spawanie sieci gazowej przez Wykonawcę zewnętrznego. Szczegółowy opis Przedmiotu Umowy oraz obowiązków Wykonawcy zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik Nr 2 do umowy, Projekty wraz ze zgłoszeniami nr AGP.6743.1.47.2024.MG z dnia 28.06.2024 r i AGP.6743.1.115.2024. BF/2 z dnia 17.07.2024r. stanowiące Załącznik Nr 3 do umowy oraz Załącznik nr 7 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Chorzów, Urbanowicza, Przy Gazowni, Żwirki i Wigury
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Chorzów w rejonie ulic: Urbanowicza, Przy Gazowni, Cmentarnej, Żwirki i Wigury, Willowej, (Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji śląsko - dąbrowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłączami b) Lokalizacja: Chorzów w rejonie ulic: Urbanowicza, Przy Gazowni, Cmentarnej, Żwirki i Wigury, Willowej, c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zwiększeniem wynagrodzenia Wykonawcy. • Gazociąg n/c Dz 225 PE100 SDR 11 RC o długości L = ok. 861 mb. • Gazociąg śr/c Dz 160 PE100 SDR 11 RC o długości L = ok. 436,5 mb. • Gazociąg n/c Dz 160 PE100 SDR 11 RC o długości L = ok. 350 mb. • Gazociąg n/c Dz 110 PE100 SDR 11 RC o długości L = ok. 295 mb. • Przyłącze gazu śr/c Dz 63 SDR 11 RC 1 szt. o długości = 1 mb. • Przyłącza gazu n/c Dz 63 SDR 11 RC 35 szt. o długości = 301 mb. 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących przebudowie, o której mowa w pkt 1), 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki, 5) wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie, 6) wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG, 7) uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie, 8) przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi, 9) przeprowadzenie prób ciśnieniowych, 10) przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu, 11) opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej, 12) opracowanie instrukcji technologicznych spawania jeśli zakres przedmiotu zadania obejmuje spawanie sieci gazowej przez Wykonawcę zewnętrznego. Szczegółowy opis Przedmiotu Umowy oraz obowiązków Wykonawcy zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik Nr 2 do umowy, Projekty wraz ze zgłoszeniami nr AB-I.6743.1.191.2021.JG/2 z dnia 21.10.2021 r. i AB-I.6743.1.77.2022.JG/2 z dnia 23.06.20222 r. stanowiące Załącznik Nr 3 do umowy oraz Załącznik nr 7 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Sosnowiec, Regulacyjna, Kordonowa, Wysoka, Piłsudskiego, Sąsiedzka, Składowa, Ciasna, Matki Teresy Kierocińskiej, Jana III Sobieskiego
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Sosnowiec w rejonie ulic: Regulacyjnej, Kordonowej, Wysokiej, Piłsudskiego, Sąsiedzkiej, Składowej, Ciasnej, Matki Teresy Kierocińskiej, Jana III Sobieskiego (Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji śląsko - dąbrowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłączami b) Lokalizacja: Sosnowiec w rejonie ulic: Regulacyjnej, Kordonowej, Wysokiej, Piłsudskiego, Sąsiedzkiej, Składowej, Ciasnej, Matki Teresy Kierocińskiej, Jana III Sobieskiego c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zwiększeniem wynagrodzenia Wykonawcy. • Gazociąg n/c Dz 315 PE 100 SDR 11 RC o długości L = 1236 mb • Gazociąg n/c Dz 225 PE 100 SDR 11 RC o długości L = 215 mb • Gazociąg n/c Dz 160 PE 100 SDR 11 RC o długości L = 1878 mb • Gazociąg n/c Dz 110 PE 100 SDR 11 RC o długości L = 310 mb • Gazociąg n/c Dz 90 PE 100 SDR 11 RC o długości L = 116 mb • Przyłącze gazu Dz 160 PE SDR 11 RC, 1 szt. o długości L = 81 mb • Przyłącza gazu Dz 110 PE SDR 11 RC, 3 szt. o długości L = 62 mb • Przyłącza gazu Dz 90 PE SDR 11 RC, 35 szt. o długości L = 258 mb • Przyłącza gazu Dz 63 PE SDR 11 RC, 9 szt. o długości L = 137 mb • Przyłącza gazu Dz 40 PE SDR 11 RC, 23 szt. o długości L = 456 mb • Wykonanie nasadzeń 10 szt. drzew zgodnie z pismem WGK-ROP.604.3.30.2025 z dnia 02.04.2025 r. • dostawę i montaż tablicy informacyjnej wraz z oświetleniem (zgodnie z punktem 3.7.14 OPZ), 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących przebudowie, o której mowa w pkt 1), 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki, 5) wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie, 6) wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG, 7) uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie, 8) przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi, 9) przeprowadzenie prób ciśnieniowych, 10) przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu, 11) opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej, 12) opracowanie instrukcji technologicznych spawania jeśli zakres przedmiotu zadania obejmuje spawanie sieci gazowej przez Wykonawcę zewnętrznego. Szczegółowy opis Przedmiotu Umowy oraz obowiązków Wykonawcy zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik Nr 2 do umowy, Projekt wraz ze zgłoszeniem robót nr WAB.6743.1.489.2022.PWT-26440 z dnia 24.10.2022 r. stanowiący Załącznik Nr 3 do umowy oraz Załącznik nr 7 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).