2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zdalnego udostępniania systemu obsługi automatycznego przesyłania wiadomości SMS oraz usługa wspierająca zarządzanie przesyłaniem wiadomości SMS z systemów centralnych Krajowej Administracji Skarbowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zdalnego udostępniania systemu obsługi automatycznego przesyłania wiadomości SMS oraz usługa wspierająca zarządzanie przesyłaniem wiadomości SMS z systemów centralnych Krajowej Administracji Skarbowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 0201-ILZ.260.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zdalnego udostępniania systemu obsługi automatycznego przesyłania wiadomości SMS oraz usługa wspierająca zarządzanie przesyłaniem wiadomości SMS z systemów centralnych Krajowej Administracji Skarbowej. 2. Zamawiający, wymaga, aby w ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca m. in.: - udostępnił Zamawiającemu usługę umożliwiającą masowe wysyłanie - maksymalnie do 33 330 000 SMS-ów (słownie: trzydzieści trzy miliony trzysta trzydzieści tysięcy), komunikatów będących wiadomościami tekstowymi SMS z systemów informatycznych Zamawiającego, zwanych dalej Systemem, do odbiorców w ramach wszystkich sieci komórkowych na terenie kraju, funkcjonujących w momencie zawierania umowy oraz powstałych w okresie obowiązywania umowy, zgodnie z poniższą definicją: a) SMS standardowy – wiadomość tekstowa SMS z własnym polem nadawcy skutecznie przekazana do operatorów sieci komórkowych w ciągu maks. 30 sek. (w protokole SMPP stosowana jest domyślna wartość parametru priority_flag – wartość 0), b) SMS priorytetowy (autoryzacyjny) – wiadomość SMS z własnym polem nadawcy skutecznie przekazana do operatorów sieci komórkowych w ciągu maks. 5 sek. (podwyższony priorytet w protokole SMPP – priority_flag – wartość 2). Liczba SMS-ów priorytetowych stanowić będzie maksymalnie 50% wszystkich wysyłanych SMS-ów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, zgodnie z art. 441 ustawy Pzp, zastrzega sobie możliwość skorzystania z opcji: 1) Opcja będzie polegać na zwiększeniu zamówienia podstawowego o maksymalnie 16 670 000 SMS-ów (słownie: szesnaście milionów sześćset siedemdziesiąt tysięcy), po cenie netto za 1 SMS-a wskazanej w ofercie Wykonawcy jak dla zamówienia podstawowego. 2) Skorzystanie z opcji może nastąpić jednorazowo lub wielokrotnie, z tym że każdorazowo Zamawiający pisemnie zawiadomi Wykonawcę o realizacji opcji, wskazując jaką ilość SMS-ów przewiduje wysłać. 3) Uruchomienie opcji nastąpi w terminie do 2 dni roboczych od dnia przekazania Wykonawcy pisemnego zawiadomienia, o którym mowa w pkt 2). 4) Opcja będzie realizowana na tych samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 5) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z opcji, bądź nie wykorzysta opcji w całości. Realizacja zamówienia objętego opcją jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego.
609667-2026 - Competition
Poland – Telephone and data transmission services – Usługa zdalnego udostępniania systemu obsługi automatycznego przesyłania wiadomości SMS oraz usługa wspierająca zarządzanie przesyłaniem wiadomości SMS z systemów centralnych Krajowej Administracji Skarbowej
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 0201-ILZ.260.11.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64210000 Telephone and data transmission services
Additional classification (cpv): 64212000 Mobile-telephone services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: