2. Verfahren
Verfahren
Titel: UK – KaM – Poskytovatel právních služeb při přípravě a administraci veřejných zakázek
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu určitou v délce 2 let s jedním dodavatelem odborných právních služeb za účelem zajištění kvalitního právního poradenství při přípravě a realizaci zadavatelem vybraných veřejných zakázek. Po uzavření rámcové dohody bude zadavatel následně podle své aktuální potřeby u dodavatele objednávat konkrétní služby, a to po celou dobu její účinnosti.
Vorherige Bekanntmachung: 546994-2023
Interne Kennung: UKRUK/180370/2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění, budou-li splněny podmínky uvedené v čl. V. smlouvy.