609670-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – "Dostawa sprzętu i wyposażenia na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Dostawa sprzętu i wyposażenia na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia na przejścia graniczne usytuowane w województwie lubelskim i LZOPG w Chełmie, wraz ze świadczeniem usług gwarancyjnych. Zamówienie podzielone jest na 2 części: 1) część nr 1 – „Dostawa sprzętu informatycznego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie”, 2) część nr 2 – „Dostawa sprzętu biurowego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie”.
Interne KennungZP.4311.23.2025.EK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.), dalej zwana: "ustawą Pzp". 2. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie: art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. 4. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia: a)informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, b) oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 594 z późn. zm.), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub oferty częściowej niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (załącznik nr 8 do SWZ), c) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, d) oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu (JEDZ), o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy Pzp (załącznik nr 7 do SWZ). W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia dokumenty i oświadczenia wymienione w lit. ad składa każdy z wykonawców. 5. Ofertę i ww. oświadczenia, składa się w formie elektronicznej tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 6. Wszelkie informacje na temat postępowania są zawarte w dokumentach zamówienia (Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 32413100 Router für Netzwerke, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30191400 Reißwölfe, 30232110 Laserdrucker, 30216110 Scanner für Computeranwendungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel"Dostawa sprzętu informatycznego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego na przejścia graniczne usytuowane w województwie lubelskim i LZOPG w Chełmie, wraz ze świadczeniem usług gwarancyjnych. Minimalne wymagane parametry techniczne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 wraz z załącznikami - załącznik nr 1A do SWZ. Dostarczony sprzęt i wyposażenie muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane w 2025 roku, wolne od wad i spełniać wszystkie wymagania określone przez zamawiającego w dokumentach zamówienia.
Interne KennungCzęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 32413100 Router für Netzwerke, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer
LosLOT-0002
Titel"Dostawa sprzętu biurowego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu biurowego na przejścia graniczne usytuowane w województwie lubelskim i LZOPG w Chełmie, wraz ze świadczeniem usług gwarancyjnych. Minimalne wymagane parametry techniczne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 - załącznik nr 1B do SWZ. Dostarczony sprzęt i wyposażenie muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane w 2025 roku, wolne od wad i spełniać wszystkie wymagania określone przez zamawiającego w dokumentach zamówienia.
Interne KennungCzęść nr 2
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30191400 Reißwölfe, 30232110 Laserdrucker, 30216110 Scanner für Computeranwendungen