2. Verfahren
Verfahren
Titel: Urządzenie do obróbki rezystu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do fotolitografii wraz z testowaniem i dokumentacją, zwanego dalej „przedmiotem zamówienia”. 2. Wymagania i parametry techniczne przedmiotu zamówienia określone są w [Załączniku nr 1 do SWZ], będące jednocześnie opisem oferowanego przedmiotu zamówienia (przedmiotowy środek dowodowy). Zamawiający zastrzega możliwość wezwania do złożenia wyjaśnień treści załącznika nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest do podania cech oferowanego przedmiotu zamówienia celem jego identyfikacji, zgodnie z tabelą zamieszczoną w [Załączniku nr 1 do SWZ]. 4. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ) i spełniać opisane wymagania. Niespełnienie, co najmniej jednego z minimalnych wymaganych parametrów spowoduje odrzucenie oferty. 5. Wykonawca związany jest złożoną ofertą przez okres 90 dni. Bieg od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. Termin związania ofertą upływa - 20.01.2026 r. 6. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. Wszelkie oświadczenia, zawiadomienia będą sporządzane w języku polskim. Umowa sporządzona będzie w języku polskim. 6.1. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami w szczególności składanie ofert oraz oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219 oraz z 2018 r. poz. 650 ze zm.). 6.2) W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane były za pośrednictwem przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” 6.3) Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego. Zamawiający dopuszcza, awaryjnie, komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej. Adres poczty elektronicznej osoby uprawnionej do kontaktu z Wykonawcami: Anna Janczura, za pośrednictwem Platformy Zakupowej. 6.4) Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy. 6.5) Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. 6.6) Zamawiający, zgodnie z § 11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, określa niezbędne wymagania sprzętowo aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0., d) włączona obsługa JavaScript, e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, f) Platformazakupowa.pl działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8, g) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 6.7) Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: a) akceptuje warunki korzystania z Platformazakupowa.pl określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin w zakładce „Regulamin" oraz uznaje go za wiążący, b) zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert/wniosków dostępnej https://drive.google.com/file//1Kd1DttbBeiNWt4q4slS4t76lZVKPbkyD/view . 6.8) Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za złożenie oferty w sposób niezgodny z Instrukcją korzystania z platformazakupowa.pl, w szczególności za sytuację, gdy zamawiający zapozna się z treścią oferty przed upływem terminu składania ofert (np. złożenie oferty w zakładce „Wyślij wiadomość do zamawiającego. Szczegółowe uregulowania w zakresie komunikacji zawierają dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: F2/126/2025/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do fotolitografii wraz z testowaniem i dokumentacją, zwanego dalej „przedmiotem zamówienia”. 2. Wymagania i parametry techniczne przedmiotu zamówienia określone są w [Załączniku nr 1 do SWZ], będące jednocześnie opisem oferowanego przedmiotu zamówienia (przedmiotowy środek dowodowy). Zamawiający zastrzega możliwość wezwania do złożenia wyjaśnień treści załącznika nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest do podania cech oferowanego przedmiotu zamówienia celem jego identyfikacji, zgodnie z tabelą zamieszczoną w [Załączniku nr 1 do SWZ]. 4. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ) i spełniać opisane wymagania. Niespełnienie, co najmniej jednego z minimalnych wymaganych parametrów spowoduje odrzucenie oferty. 5. Wskazana data początkowa obowiązywania umowy jest uzupełniona z uwagi na obligatoryjne pole do uzupełnienia w ogłoszeniu. Rzeczywistą datą obowiązywania umowy będzie data jej zawarcia.