609685-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Möbel – Rekonstrukce a přístavba Městské knihovny Velké Meziříčí – vybavení interiéru
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce a přístavba Městské knihovny Velké Meziříčí – vybavení interiéru
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka interiérových prvků (nábytku) do Městské knihovny Velké Meziříčí. Vnitřní vybavení je tvořeno typovými výrobky, ostatním vybavením a atypickými prvky vnitřního vybavení.
Interne Kennung7932
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001