See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz w roku szkolnym 2025/2026 (tj. od 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r.) oraz w roku szkolnym 2026/2027 (tj. od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027r.) uczniów z terenu Gminy Pilzno do szkół
Beschreibung: Świadczenie usługi dowozu i odwozu uczniów do i ze szkół oraz przedszkoli na terenie Gminy Pilzno z wykorzystaniem komunikacji publicznej w roku szkolnym 2025/2026 tj. od 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r. i w roku szkolnym 2026/2027 tj. od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r. oraz opieka w czasie dowozu uczniów. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej: 1) Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu poniższych środków komunikacji elektronicznej: - Platforma e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl, lub - poczta elektroniczna; w przypadku Zamawiającego na adres: przetargi@gminapilzno.pl (za wyjątkiem złożenia oferty oraz dokumentów razem z nią składanych, których nie można składać za pomocą poczty elektronicznej). 2) Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. 3) Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https:// ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. Złożenie oferty jest możliwe tylko i wyłącznie na Platformie e Zamówienia. 4) Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania. 5) Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). 6) Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. 7) Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”. 8) Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 9) Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. 10) W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (32) 77 88 999 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”. 11) Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 poz. 2452). 12) Oferta musi być sporządzona w postaci elektronicznej, w formacie danych: pdf, doc, docx lub innym ogólnie dostępnym formacie oraz musi być podpisana (opatrzona) kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Vorherige Bekanntmachung: 335237-2025
Interne Kennung: IZP.2710.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usługi dowozu i odwozu uczniów do i ze szkół oraz przedszkoli na terenie Gminy Pilzno z wykorzystaniem komunikacji publicznej w roku szkolnym 2025/2026 tj. od 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r. i w roku szkolnym 2026/2027 tj. od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r. oraz opieka w czasie dowozu uczniów