2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrana lesních dřevin proti poškození zvěří oplocenkami - opakované vyhlášení
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je v souladu s § 130 a násl. ZZVZ uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění průběžného budování a oprav (udržování funkčního stavu) oplocenek (z drátěného pletiva a ze dřevěných dílců) pro ochranu mladých dřevin přirozené druhové skladby proti poškozování zvěří v přírodně hodnotných lesích na území 1. a 2. zóny CHKO Litovelské Pomoraví a národních přírodních rezervací Špraněk, Zástudánčí a Žebračka (mimo území CHKO LP) v územním obvodu působnosti AOPK ČR, regionální pracoviště Olomoucko. Celková délka oplocenek: 70.800 metrů (z toho 55.800 metrů z drátěného pletiva a 15.000 metrů ze dřevěných dílců). Opatření bude prováděno v terénu po dobu tří let (2027-2029). Přípravné práce budou zahájeny bezprostředně po nabytí účinnosti rámcové dohody. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu určitou, a to na dobu ode dne účinnosti rámcové dohody do 31. 12. 2029 nebo do vyčerpání maximální částky sjednané v odst. 5.10. rámcové dohody, resp. do okamžiku, který nastane první. Bližší specifikace předmětu plnění je obsažena v přílohách této zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1