609702-2025 - Wettbewerb
Polen – Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer – Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Odolanów-Grabowno Wielkie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAutobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Odolanów-Grabowno Wielkie
BeschreibungZamówienie dotyczy realizacji usługi przewozu osób środkiem transportu drogowego (autobusy) w zastępstwie realizowanych przez POLREGIO S.A. kolejowych przewozów pasażerskich, w związku z wprowadzeniem przez Zarządcę Infrastruktury Kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. całkowitym zamknięciem torowym na linii nr 355 na odcinku Odolanów – Grabowno Wielkie, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungPo.240.2750.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZamówienie dotyczy realizacji usługi przewozu osób środkiem transportu drogowego (autobusy) w zastępstwie realizowanych przez POLREGIO S.A. kolejowych przewozów pasażerskich, w związku z wprowadzeniem przez Zarządcę Infrastruktury Kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. całkowitym zamknięciem torowym, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer