2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTV - Raamovereenkomst Pompen (DIG-18774)
Beschreibung: De opdracht bestaat in hoofdzaak uit: Het leveren van pompen en – onderdelen voor de Rijnlandse assets (bijlage 11) Naast de levering omvat de opdracht tevens bijkomende werkzaamheden die nauw samenhangen met het in stand houden en optimaliseren van de pompsystemen. Deze werkzaamheden bestaan onder meer uit: - Het repareren van pompen - Het reviseren van pompen - Het vervangen van pomponderdelen - Het inspecteren van pompen Deze activiteiten maken integraal onderdeel uit van de Raamovereenkomst. In bijlage 3, het Programma van Eisen (Bijlage 3 - Programma van Eisen), zijn alle functionele, technische en procesmatige eisen opgenomen die HHR stelt aan de te leveren producten en de uit te voeren werkzaamheden.
Interne Kennung: DIG-18774
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122000 Pumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Merken: Hidrostal, Flyght/Xylem, Borger, Seepex, KSB, Grundfos, Lowara, Robushi, Grindex, Duijvelaar, Sulzer
Beschreibung: Perceel 1 Merken: Hidrostal, Flyght/Xylem, Borger, Seepex, KSB, Grundfos, Lowara, Robushi, Grindex, Duijvelaar, Sulzer Opdrachtnemer dient alle pompen en -onderdelen van bovenstaande merken te kunnen leveren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst zal worden aangegaan voor een periode van twee (2) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Merk: Bosman
Beschreibung: Perceel 2 Merk: Bosman - Opdrachtnemer dient alle pompen en -onderdelen van bovenstaand merk te kunnen leveren. - Opdrachtnemer dient alle pompen en pomponderdelen van bovenstaand merk te kunnen repareren en te kunnen reviseren. - Opdrachtnemer dient alle pompen en pomponderdelen van bovenstaand merk te kunnen inspecteren.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Merk: Stork/ Flowserve
Beschreibung: Perceel 3 Merk: Stork/ Flowserve - Opdrachtnemer dient alle pompen en -onderdelen van bovenstaand merk te kunnen leveren. - Opdrachtnemer dient alle pompen en pomponderdelen van bovenstaand merk te kunnen repareren en te kunnen reviseren. - Opdrachtnemer dient alle pompen en pomponderdelen van bovenstaand merk te kunnen inspecteren.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Merk: VOPO
Beschreibung: Perceel 4 Merk: VOPO - Opdrachtnemer dient alle pompen en -onderdelen van bovenstaand merk te kunnen leveren. - Opdrachtnemer dient alle pompen en pomponderdelen van bovenstaand merk te kunnen repareren en te kunnen reviseren. - Opdrachtnemer dient alle pompen en pomponderdelen van bovenstaand merk te kunnen inspecteren.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Merk: Nijhuis
Beschreibung: Perceel 5 Merk: Nijhuis - Opdrachtnemer dient alle pompen en -onderdelen van bovenstaand merk te kunnen leveren. - Opdrachtnemer dient alle pompen en pomponderdelen van bovenstaand merk te kunnen repareren en te kunnen reviseren. - Opdrachtnemer dient alle pompen en pomponderdelen van bovenstaand merk te kunnen inspecteren.
Interne Kennung: 5