609713-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigungsdienste – „Úklidové služby v letech 2027 až 2030“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Úklidové služby v letech 2027 až 2030“
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb spočívajících v zajištění úklidu v budovách Magistrátu města Prostějova, a to jak úklidu pravidelného běžného, tak i úklidu mimořádného. Předmětem veřejné zakázky je i poskytování veškerých výkonů, nástrojů, dopravy, materiálů, vybavení a dozoru potřebného k zajištění úklidových služeb. Skrze dodavatele hodlá zadavatel požadovat náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů.
Interne KennungOVS 241/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341130 Hauswartungsdienste, 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 98341130 Hauswartungsdienste, 90911300 Fensterreinigung
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhradil následující změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku podle § 100 odst. 1 ZZVZ: a) Služby mimořádného úklidu dle čl. III odst. 3.3 smlouvy na veřejnou zakázku v rozsahu 800 člověkohodin za 48 měsíců, kdy toto množství člověkohodin bude zadavatel čerpat podle svých aktuálních potřeb, nemusí je tedy v plném rozsahu vyčerpat nebo je nemusí čerpat vůbec. b) Inflační doložku, kdy pravidla pro její uplatnění jsou podrobně popsána v čl. V odst. 5.5 smlouvy na veřejnou zakázku. c) Navýšení odměny v souvislosti s nárůstem minimální mzdy podle platné legislativy, a to v souladu se mzdovou doložkou upravenou v čl. V odst. 5.6 smlouvy na veřejnou zakázku. d) Přerušení poskytování úklidových služeb v různých místnostech objektů zadavatele z objektivních příčin postupem dle čl. VII odst. 7.9 písm. smlouvy na veřejnou zakázku. Zadavatel si vyhradil změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku v podobě změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky podle § 100 odst. 2 ZZVZ (viz zadávací dokumentace). Zadavatel si vyhradil změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku podle § 100 odst. 3 ZZVZ, tedy možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění pro poskytnutí nových služeb vybraným dodavatelem (viz zadávací dokumentace).