See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 54.2026 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 odrębnych części, z których każda podlega osobnej ocenie i obejmuje następujące pozycje: Część 1 1. Sączki jakościowe średnie do średniej filtracji fi 110 mm nr kat. 06-740138008.110 lub równoważne – 2 opakowania (Z-2513/229/26), 2. Sączki jakościowe średnie do średniej filtracji fi 125 mm nr kat. 06-740138011.125 lub równoważne – 2 opakowania (Z-2513/229/26), 3. Sączki jakościowe średnie do średniej filtracji fi 150 mm nr kat. 06-740138014.150 lub równoważne - 2 opakowania (Z-2513/229/26), 4. Sączki jakościowe średnie do średniej filtracji fi 180 mm nr kat. 06-740138017.180 lub równoważne - 2 opakowania (Z-2513/229/26), 5. Porcelanowy lejek Buchnera 6 ml nr kat. 06-BF-20 lub równoważne – 5 sztuk (Z-2513/229/26), 6. Porcelanowy lejek Buchnera 35 ml nr kat. 06-BF-45 lub równoważne - 7 sztuk (Z-2513/229/26), 7. Lejek porcelanowy BUCHNERA poj. 0100 ml nr kat. 06-BF-55-65 lub równoważne - 2 sztuki (Z-2513/229/26), 8. Łyżeczka - szpatułka chemiczna stal 18-8 dł. 180 mm nr kat. 06-521224-18 lub równoważne – 1 sztuka (Z-2513/229/26), 9. Łyżeczka - szpatułka chemiczna stal 18-8 dł. 250 mm nr kat. 06-521224-25 lub równoważne - 1 sztuka (Z-2513/229/26), 10. Szpatułko-łyżeczka MIKRO stal 18-8 dł. 150 mm nr kat. 06-521202-15 lub równoważne - 3 sztuki (Z-2513/229/26), 11. Szpatułka podwójna do proszków stal 18-8 dł. 150 mm nr kat. 06-521130-15 lub równoważne – 3 sztuki (Z-2513/229/26), 12. Szpatułko-łyżeczka MIKRO stal 18-8 dł. 180 mm nr kat. 06-521202-18 lub równoważne - 3 sztuki (Z-2513/229/26), 13. Szpatułka podwójna jednostr. zgięta stal 18-8 dł. 180 mm nr kat. 06-521158-18 lub równoważne - 3 sztuki (Z-2513/229/26), 14. Szpatułka podwójna do proszków stal 18-8 dł. 180 mm nr kat. 06-521130-18 lub równoważne - 2 sztuki (Z-2513/229/26), 15. Szpatułka podwójna CHATTAWAY stal 18-8 dł. 180 mm nr kat. 06-521124-18 lub równoważne - 3 sztuki (Z-2513/229/26), 16. Szpatułka podwójna CHATTAWAY stal 18-8 dł. 125 mm nr kat. 06-521124-13 lub równoważne - 1 sztuka (Z-2513/229/26), 17. Szpatułka podwójna jednostr. zgięta stal 18-8 dł. 150 mm nr kat. 06-521158-15 lub równoważne - 1 sztuka (Z-2513/229/26), 18. Złącze redukcyjne WS zew 29/32 a 19/26 WS wew nr kat. 01-013.202.05 lub równoważne - 7 sztuk (Z-2513/229/26), 19. Lejek filtracyjny spiek G3 0250 ml WS 29/32 z tubusem próżniowym nr kat. 01-257.202.23 lub równoważne – 2 sztuki (Z-2513/229/26), 20. Lejek filtracyjny spiek G3 0080 ml WS 19/26 z tubusem próżniowym nr kat. 01-257.202.22 lub równoważne - 2 sztuki (Z-2513/229/26), 21. Lejek filtracyjny spiek G3 0035 ml WS 19/26 z tubusem próżniowym nr kat. 01-257.202.21 lub równoważne - 2 sztuki (Z-2513/229/26), 22. Lejek filtracyjny cylindr. spiek G3 0200 ml fi 65 mm nr kat. 01-256.202.23 lub równoważne - 3 sztuki (Z-2513/229/26), 23. Lejek filtracyjny cylindr. spiek G3 0080 ml fi 40 mm nr kat. 01-256.202.22 lub równoważne - 2 sztuki (Z-2513/229/26) Część 2 Probówki do NMR nr kat. BORO30-0-5-7 lub równoważne – 12 opakowań (Z-2513/230/26). Część 3 1. Lejki Büchnera ze szkła Duran nr kat. G-2971 lub równoważne – 2 sztuki (Z-2513/231/26), 2. Fiolki z zakrętką nr kat. L-0321 lub równoważne - 2 opakowania (Z-2513/231/26). Część 4 Nasadki do fiolek Pyrex i Quartz 35 ml nr kat. 909350 lub równoważne – 25 opakowań (Z-2513/233/26). Część 5 1. Optyczne nakrywki do stripów PCR nr kat . 401425 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/245/26), 2. Jednorazowe Paski Probówkowe nr kat. 401428 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/245/26). Część 6 1. Kolumna półpreparatywna nr kat. 00G-4633-NO lub równoważne – 1 sztuka (Z-2513/252/26), 2. Wkłady ochronne (kartridże) do kolumn chromatograficznych nr kat. AJ0-9306 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/252/26), 3. Wkłady ochronne (kartridże) do kolumn chromatograficznych nr kat. AJ0-8782 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/253/26), 4. Jednorazowe kolumny ekstrakcyjne do ekstrakcji do fazy stałej (SPE) nr kat. 8B-S001-VFF lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/253/26), 5. Fiolki laboratoryjne do autosamplera nr kat. AR1-3911-12 lub równoważne – 5 opakowań (Z-2513/253/26), 6. Nakrętki laboratoryjne do fiolek autosamplerowych nr kat. AR1-8952-12 lub równoważne – 5 opakowań (Z-2513/253/26), 7. Jednorazowe filtry strzykawkowe przeznaczone do klarowania i filtracji próbek laboratoryjnych nr kat. AF8-7706-12 lub równoważne – 5 opakowań (Z-2513/253/26). Część 7 Płytki do hodowli komórkowej przeznaczone do prowadzenia hodowli trójwymiarowych (3D) nr kat. 738-0264 lub równoważne – 4 opakowania (Z-2513/254/26). Część 8 1. 96-dołkowa U-kształtna płytka do hodowli komórkowej nr kat. 174929 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/256/26), 2. Wielodołkowa płytka do hodowli komórkowej w układzie 12-dołkowym nr kat. 174931 lub równoważne – 1 opakowanie po 28 szt. albo 4 opakowania po 7 szt. (Z-2513/256/26). Część 9 1. Końcówki do pipet automatycznych i elektronicznych z filtrem nr kat. 790301F lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/257/26), 2. Końcówki do pipet o pojemności 5-350 µL nr kat. LH-B790354 lub równoważne – 3 opakowania (Z-2513/257/26).
Vorherige Bekanntmachung: 441997-2026
Interne Kennung: AZP.260.54.2026.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 54.2026 Część 1
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Części 1 obejmuje następujące pozycje: 1) Sączki jakościowe średnie do średniej filtracji fi 110 mm nr kat. 06-740138008.110 lub równoważne – 2 opakowania (Z-2513/229/26), 2) Sączki jakościowe średnie do średniej filtracji fi 125 mm nr kat. 06-740138011.125 lub równoważne – 2 opakowania (Z-2513/229/26), 3) Sączki jakościowe średnie do średniej filtracji fi 150 mm nr kat. 06-740138014.150 lub równoważne - 2 opakowania (Z-2513/229/26), 4) Sączki jakościowe średnie do średniej filtracji fi 180 mm nr kat. 06-740138017.180 lub równoważne - 2 opakowania (Z-2513/229/26), 5) Porcelanowy lejek Buchnera 6 ml nr kat. 06-BF-20 lub równoważne – 5 sztuk (Z-2513/229/26), 6) Porcelanowy lejek Buchnera 35 ml nr kat. 06-BF-45 lub równoważne - 7 sztuk (Z-2513/229/26), 7) Lejek porcelanowy BUCHNERA poj. 0100 ml nr kat. 06-BF-55-65 lub równoważne - 2 sztuki (Z-2513/229/26), 8) Łyżeczka - szpatułka chemiczna stal 18-8 dł. 180 mm nr kat. 06-521224-18 lub równoważne – 1 sztuka (Z-2513/229/26), 9) Łyżeczka - szpatułka chemiczna stal 18-8 dł. 250 mm nr kat. 06-521224-25 lub równoważne - 1 sztuka (Z-2513/229/26), 10) Szpatułko-łyżeczka MIKRO stal 18-8 dł. 150 mm nr kat. 06-521202-15 lub równoważne - 3 sztuki (Z-2513/229/26), 11) Szpatułka podwójna do proszków stal 18-8 dł. 150 mm nr kat. 06-521130-15 lub równoważne – 3 sztuki (Z-2513/229/26), 12) Szpatułko-łyżeczka MIKRO stal 18-8 dł. 180 mm nr kat. 06-521202-18 lub równoważne - 3 sztuki (Z-2513/229/26), 13) Szpatułka podwójna jednostr. zgięta stal 18-8 dł. 180 mm nr kat. 06-521158-18 lub równoważne - 3 sztuki (Z-2513/229/26), 14) Szpatułka podwójna do proszków stal 18-8 dł. 180 mm nr kat. 06-521130-18 lub równoważne - 2 sztuki (Z-2513/229/26), 15) Szpatułka podwójna CHATTAWAY stal 18-8 dł. 180 mm nr kat. 06-521124-18 lub równoważne - 3 sztuki (Z-2513/229/26), 16) Szpatułka podwójna CHATTAWAY stal 18-8 dł. 125 mm nr kat. 06-521124-13 lub równoważne - 1 sztuka (Z-2513/229/26), 17) Szpatułka podwójna jednostr. zgięta stal 18-8 dł. 150 mm nr kat. 06-521158-15 lub równoważne - 1 sztuka (Z-2513/229/26), 18) Złącze redukcyjne WS zew 29/32 a 19/26 WS wew nr kat. 01-013.202.05 lub równoważne - 7 sztuk (Z-2513/229/26), 19) Lejek filtracyjny spiek G3 0250 ml WS 29/32 z tubusem próżniowym nr kat. 01-257.202.23 lub równoważne – 2 sztuki (Z-2513/229/26), 20) Lejek filtracyjny spiek G3 0080 ml WS 19/26 z tubusem próżniowym nr kat. 01-257.202.22 lub równoważne - 2 sztuki (Z-2513/229/26), 21) Lejek filtracyjny spiek G3 0035 ml WS 19/26 z tubusem próżniowym nr kat. 01-257.202.21 lub równoważne - 2 sztuki (Z-2513/229/26), 22) Lejek filtracyjny cylindr. spiek G3 0200 ml fi 65 mm nr kat. 01-256.202.23 lub równoważne - 3 sztuki (Z-2513/229/26), 23) Lejek filtracyjny cylindr. spiek G3 0080 ml fi 40 mm nr kat. 01-256.202.22 lub równoważne - 2 sztuki (Z-2513/229/26). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe sprzętu laboratoryjnego, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego w Arkusza informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 1). 5. W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (część 1), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Produkty równoważne muszą: 1) Posiadać skład oraz cechy jak sprzęt laboratoryjny wyspecyfikowany w Załączniku nr 2 do SWZ (część 1), 2) Posiadać pojemność i masę opakowań jak sprzęt laboratoryjny wskazany w Załącznik nr 2 do SWZ (część 1), 3) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 1).
Interne Kennung: AZP.260.54.2026.PN Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 54.2026 Część 2
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Części 2 obejmuje Probówki do NMR nr kat. BORO30-0-5-7 lub równoważne – 12 opakowań (Z-2513/230/26). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe sprzętu laboratoryjnego, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego w Arkusza informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 2). 5. W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (część 2), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Produkty równoważne muszą: 1) Posiadać skład oraz cechy jak sprzęt laboratoryjny wyspecyfikowany w Załączniku nr 2 do SWZ (część 2), 2) Posiadać pojemność i masę opakowań jak sprzęt laboratoryjny wskazany w Załącznik nr 2 do SWZ (część 2), 3) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 2).
Interne Kennung: AZP.260.54.2026.PN Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 54.2026 Część 3
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Części 3 obejmuje: 1) Lejki Büchnera ze szkła Duran nr kat. G-2971 lub równoważne – 2 sztuki (Z-2513/231/26), 2) Fiolki z zakrętką nr kat. L-0321 lub równoważne - 2 opakowania (Z-2513/231/26). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 3 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe sprzętu laboratoryjnego, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego w Arkusza informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 3). 5. W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (część 3), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Produkty równoważne muszą: 1) Posiadać skład oraz cechy jak sprzęt laboratoryjny wyspecyfikowany w Załączniku nr 2 do SWZ (część 3), 2) Posiadać pojemność i masę opakowań jak sprzęt laboratoryjny wskazany w Załącznik nr 2 do SWZ (część 3), 3) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 3).
Interne Kennung: AZP.260.54.2026.PN Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 54.2026 Część 4
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Części 4 obejmuje: Nasadki do fiolek Pyrex i Quartz 35 ml nr kat. 909350 lub równoważne – 25 opakowań (Z-2513/233/26). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 4 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe sprzętu laboratoryjnego, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego w Arkusza informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 4). 5. W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (część 4), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Produkty równoważne muszą: 1) Posiadać skład oraz cechy jak sprzęt laboratoryjny wyspecyfikowany w Załączniku nr 2 do SWZ (część 4), 2) Posiadać pojemność i masę opakowań jak sprzęt laboratoryjny wskazany w Załącznik nr 2 do SWZ (część 4), 3) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 4).
Interne Kennung: AZP.260.54.2026.PN Część 4
Los: LOT-0005
Titel: 54.2026 Część 5
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Części 5 obejmuje: 1) Optyczne nakrywki do stripów PCR nr kat . 401425 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/245/26), 2) Jednorazowe Paski Probówkowe nr kat. 401428 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/245/26). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 5 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe sprzętu laboratoryjnego, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego w Arkusza informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 5). 5. W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (część 5), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Produkty równoważne muszą: 1) Posiadać skład oraz cechy jak sprzęt laboratoryjny wyspecyfikowany w Załączniku nr 2 do SWZ (część 5), 2) Posiadać pojemność i masę opakowań jak sprzęt laboratoryjny wskazany w Załącznik nr 2 do SWZ (część 5), 3) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 5).
Interne Kennung: AZP.260.54.2026.PN Część 5
Los: LOT-0006
Titel: 54.2026 Część 6
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Części 6 obejmuje: 1) Kolumna półpreparatywna nr kat. 00G-4633-NO lub równoważne – 1 sztuka (Z-2513/252/26), 2) Wkłady ochronne (kartridże) do kolumn chromatograficznych nr kat. AJ0-9306 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/252/26), 3) Wkłady ochronne (kartridże) do kolumn chromatograficznych nr kat. AJ0-8782 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/253/26), 4) Jednorazowe kolumny ekstrakcyjne do ekstrakcji do fazy stałej (SPE) nr kat. 8B-S001-VFF lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/253/26), 5) Fiolki laboratoryjne do autosamplera nr kat. AR1-3911-12 lub równoważne – 5 opakowań (Z-2513/253/26), 6) Nakrętki laboratoryjne do fiolek autosamplerowych nr kat. AR1-8952-12 lub równoważne – 5 opakowań (Z-2513/253/26), 7) Jednorazowe filtry strzykawkowe przeznaczone do klarowania i filtracji próbek laboratoryjnych nr kat. AF8-7706-12 lub równoważne – 5 opakowań (Z-2513/253/26). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 6 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe sprzętu laboratoryjnego, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego w Arkusza informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 6). 5. W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (część 6), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Produkty równoważne muszą: 1) Posiadać skład oraz cechy jak sprzęt laboratoryjny wyspecyfikowany w Załączniku nr 2 do SWZ (część 6), 2) Posiadać pojemność i masę opakowań jak sprzęt laboratoryjny wskazany w Załącznik nr 2 do SWZ (część 6), 3) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 6).
Interne Kennung: AZP.260.54.2026.PN Część 6
Los: LOT-0007
Titel: 54.2026 Część 7
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Części 7 obejmuje: Płytki do hodowli komórkowej przeznaczone do prowadzenia hodowli trójwymiarowych (3D) nr kat. 738-0264 lub równoważne – 4 opakowania (Z-2513/254/26). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 7 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe sprzętu laboratoryjnego, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego w Arkusza informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 7). 5. W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (część 7), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Produkty równoważne muszą: 1) Posiadać skład oraz cechy jak sprzęt laboratoryjny wyspecyfikowany w Załączniku nr 2 do SWZ (część 7), 2) Posiadać pojemność i masę opakowań jak sprzęt laboratoryjny wskazany w Załącznik nr 2 do SWZ (część 7), 3) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 7).
Interne Kennung: AZP.260.54.2026.PN Część 7
Los: LOT-0008
Titel: 54.2026 Część 8
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Części 8 obejmuje: 1) 96-dołkowa U-kształtna płytka do hodowli komórkowej nr kat. 174929 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/256/26), 2) Wielodołkowa płytka do hodowli komórkowej w układzie 12-dołkowym nr kat. 174931 lub równoważne – 1 opakowanie po 28 szt. albo 4 opakowania po 7 szt. (Z-2513/256/26). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 8 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe sprzętu laboratoryjnego, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego w Arkusza informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 8). 5. W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (część 8), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Produkty równoważne muszą: 1) Posiadać skład oraz cechy jak sprzęt laboratoryjny wyspecyfikowany w Załączniku nr 2 do SWZ (część 8), 2) Posiadać pojemność i masę opakowań jak sprzęt laboratoryjny wskazany w Załącznik nr 2 do SWZ (część 8), 3) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 8).
Interne Kennung: AZP.260.54.2026.PN Część 8
Los: LOT-0009
Titel: 54.2026 Część 9
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Części 9 obejmuje: 1) Końcówki do pipet automatycznych i elektronicznych z filtrem nr kat. 790301F lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2513/257/26), 2) Końcówki do pipet o pojemności 5-350 µL nr kat. LH-B790354 lub równoważne – 3 opakowania (Z-2513/257/26). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 9 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe sprzętu laboratoryjnego, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego w Arkusza informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 9). 5. W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (część 9), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Produkty równoważne muszą: 1) Posiadać skład oraz cechy jak sprzęt laboratoryjny wyspecyfikowany w Załączniku nr 2 do SWZ (część 9), 2) Posiadać pojemność i masę opakowań jak sprzęt laboratoryjny wskazany w Załącznik nr 2 do SWZ (część 9), 3) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 9).
Interne Kennung: AZP.260.54.2026.PN Część 9