609727-2026 - Ergebnis
Polen – Wartung von Gleisen – Bieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej wraz z odśnieżaniem zmechanizowanym sprzętem odśnieżnym linii nr 340 relacji MYSŁAKOWICE – KARPACZ od km -0,159 do km 7,051
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej wraz z odśnieżaniem zmechanizowanym sprzętem odśnieżnym linii nr 340 relacji MYSŁAKOWICE – KARPACZ od km -0,159 do km 7,051
BeschreibungBieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej wraz z odśnieżaniem zmechanizowanym sprzętem odśnieżnym linii nr 340 relacji MYSŁAKOWICE – KARPACZ od km -0,159 do km 7,051. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung365844-2026
Interne KennungNI.2720.40.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50225000 Wartung von Gleisen
5. Los
LosLOT-0001